Opublikowano: 2020-04-01 00:20:22

ZDROWIEJ, SZYBCIEJ, MOCNIEJ z N1NO Schurter!

 

ZDROWIEJ, SZYBCIEJ, MOCNIEJ z N1NO!

Nino Schurter w najnowszej serii pokaże nam zestaw ćwiczeń, który możecie wykonywać we własnych domach, zapraszamy na pierwszy odcinek z Mistrzem Świata Nino Schurterem.

Wyznaczanie tempa na najbardziej stromych podjazdach, finałowy sprint do linii mety i spektakulatne skoki w połowie bitwy o Puchar Świata to właśnie to, z czego słynie Nino Schurter. Niektórych rzeczy nie można się jednak nauczyć, a wszystko inne opiera się na silnym przygotowaniu fizycznym jako fundamencie do realizacji światowej klasy występów, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

W tej zupełnie nowej serii mistrz świata Nino Schurter opowiada nam o konkretnych treningach i ćwiczeniach treningowych ukierunkowanych na kluczowe aspekty kondycji każdego rowerzysty. Ćwiczenia te opracował wraz ze swoim zespołem treningowym i zinternalizował w ciągu wielu lat swojej kariery. Znajdziecie tu coś dla każdego rowerzysty!  Zapewnia on również dogłębny wgląd w profesjonalne pomiary treningowe, czyniąc je zrozumiałymi i dostosowanymi do codziennego treningu każdego zawodnika.

Na co czekasz?  Z tymi ćwiczeniami treningowymi, które możesz wykonać we własnym domu nie ma lepszego czasu niż teraz, aby stać się ZDROWSZYM, SZYBSZYM i MOCNIEJSZYM z Nino Schurterem.

 

Zobacz 1 odcinek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszym odcinku "ZDROWIEJ.SZYBCIEJ.MOCNIEJ" Możesz udać się do przy domowej siłowni, by nauczyć się wyzwań związanych z intensywnym treningiem. Podstawowe ćwiczenia ukierunkowane na kondycję fizyczną w połączeniu z koordynacją i zmianami ukierunkowanymi na równowagę mają na celu zwiększenie ogólnej sprawności fizycznej, wydajności i siły zawodników, które mają się opłacić podczas jazdy na rowerze.
"17 lat temu mój trener Nicolas Siegenthaler pokazał mi ten trening obwodowy i od tego czasu robię go dwa razy w tygodniu. Pomaga mi to przyspieszyć i wzmocnić się, ale także zminimalizować kontuzje w całej mojej karierze. Rzecz w tym, że można to robić prawie wszędzie i bez dodtakowego sprzętu" - mówi Nino Schurter o swoich treningach fitness, które pojawiły się w tym odcinku.

Nino i jego kolega z zespołu SCOTT-SRAM Andri Frischknecht ćwiczący razem podczas treningu obwodowego
Zdjęcie: RainedUponMedia


 

Jest wiele dróg do sukcesu, ale wszystkie są naprawdę wąskie, w tej serii chcę ci pokazać moje. W ciągu ostatnich 17 lat społeczność rowerowa dała mi wiele wspaniałych wspomnień i emocji, teraz nadszedł czas, abym co nieco oddał i odsłonił niektóre z moich tajemnic treningowych.”   

Nino Schurter
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 

 


 

"ZDROWIEJ.SZYBCIEJ.MOCNIEJ" - seria poradników treningowych
Seria zawiera różne odcinki, które zaczną się pojawiać w sieci od 28 marca 2020 roku. Podczas gdy pierwsze odcinki koncentrują się na treningu w zamkniętych pomieszczeniach ukierunkowanym na ogólną siłę, koordynację i równowagę, kolejne odcinki dotyczą wytrzymałości i umiejętności jazdy na rowerze. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo dopasować i dostosować swój trening do treningów mistrzów świata. Postępuj zgodnie z serią, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami.

 

"ZDROWIEJ.SZYBCIEJ.MOCNIEJ" - seria

 

 

 

 

 Pytania i odpowiedźi na temat nowej serii

Czy jesteś nadal zmotywowany, mimo że harmonogram sezonu jest nieznany, a olimpiada jest przesunięta w czasie?

Nino:  To naprawdę niszczycielskie. Jednakże, jako sportowiec, jestem zaznajomiony z przystosowaniem się do nieprzewidzianych rzeczy. To tak jak w wyścigu, w którym łapiesz defekt. Wtedy masz wybór, czy zrezygnować, czy kontynuować i zrobić z tego co najlepsze. W obecnej sytuacji, będę postępował pozytywnie ze wszystkim, co mam.

Jakie są pewne, proste zmiany, które ludzie mogą wprowadzić do swojego treningu, aby zobaczyć dużą poprawę?

Nino: Prosta zmiana polega na tym, aby zacząć. A teraz jest na to idealny czas. Dobrą rzeczą w treningach , które możesz wykonywaćw domu  jest to, że w bardzo krótkim czasie poczujesz poprawę, co będzie motywujące do kolejnych wyzwań.

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Nietypowy sezon 2020 rozkręca się

Opublikowano: 2020-07-20 20:10:00  | Więcej

Brendan Fairclough MISTRZOWSKA KLASA

Opublikowano: 2020-07-19 15:28:51  | Więcej

Sezon 2020 nadchodzi

Opublikowano: 2020-07-01 23:44:13  | Więcej

SUPERTRAC RC 2

Opublikowano: 2020-06-26 11:33:13  | Więcej

NOWE Video: Marzenia w zawieszeniu | Kate Courtney

Opublikowano: 2020-05-31 23:29:13  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.