Opublikowano: 2015-04-21 14:20:19

Podwójne zwycięstwo SCOTT-Odlo na Sea Otter Classic

Sukces #huntforglory podczas  Sea Otter Classic

Monterey, Kalifornia. Dzień po premierze pierwszej części #huntforglory, Jenny Rissveds i Nino Schurter wygrywają prestiżowy wyścig Sea Otter Classic, dzień później Nino również wygrywa konkurencję XC.

Nie mniej niż 15000 uczestników, łącznie z kibicami stawiło się ponad 50000 ludzi na 25 edycji Sea Otter Classic,  jest to jedna z największych imprez w Ameryce. Jenny Rissveds wygrała wyścig na krótkim torze.
Podczas startu cross country zajęła 3 miejsce za mistrzynią świata Catharine Pendrel i australijką Rebeccą Henderson.


 

 Jenny Rissveds na starcie XC i na Podium podczas Sea Otter.

 Podwójne zwycięstwo w dwa dni, Nino podczas ostatnich dwóch tygodni trzy krotnie zwyciężał. Finisz wyścigu XC to była walka sprinterska pomiędzy N1NO, młodym Howardem Grotts i australijczykiem Danielem Mc Connellem.

 

 

Powyżej: Finisz wyścigu XC.  

Michiel van der Heijden i Andri Frischknecht oboje mieli do czynienia z bardzo niską temperaturą, bardzo suchym i zapylonym powietrzem w ostatni weekend, co spowodowało nie najlepszy start, podczas wyścigu w parku Bonelli. Dobre nastawienie zespołu do walki motywuje ich do działania. Michiel kończy wyścig Sea Otter Classic na 17 pozycji, a Andri na 12. Dobra robota Panowie!           

 

 

Na górze: Michiel, Nino i Andri świętują ukończenie wyścigu.
Po lewej: Frischi JR. relaksuje się przed startem.
Po prawej: zakurzony Michiel

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter