Opublikowano: 2020-04-16 23:37:36

ZDROWIEJ, SZYBCIEJ, MOCNIEJ część 3 z N1NO Schurter!

ZDROWIEJ, SZYBCIEJ, MOCNIEJ z N1NO - część 3 REKONWALESCENCJA

Nino Schurter w najnowszej serii pokaże zestaw ćwiczeń, który możecie wykonywać we własnych domach. W części  3 poznacie zestaw ćwiczeń aby dojść do siebie po intensywnym treningu. Zobacz to!

Im ciężej trenujesz, tym ważniejsza staje się regeneracja, aby utrzymać Twoje ciało w najlepszej kondycji. Równoważenie ćwiczeń z wypoczynkiem i regeneracją jest jednym z kluczowych składników recepty na sukces każdego sportowca. Czasami trudno jest zrobić krok do tyłu, aby odpocząć w miejscu, w którym tak dobrze jest utrzymać adrenalinę pędząc na rowerze, ale poprzez świadome równoważenie bodźców Twoje ciało zwróci Ci się z bardziej zrównoważonymi wynikami.

Dlaczego regeneracja jest kluczem do treningu i tak samo ważna dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu? Sami uzyskajcie odpowiedzi. Nino daje Ci wszystkie swoje wskazówki dotyczące regeneracji po przejażdżce lub treningu, aby zapewnić Ci ZDROWIE, SZYBKOŚĆ i MOC.

W tej zupełnie nowej serii mistrz świata Nino Schurter opowiada nam o swoich treningach i ćwiczeniach treningowych ukierunkowanych na kluczowe aspekty kondycji każdego rowerzysty. Są to zestawy ćwiczeń, które opracował wraz z zespołem treningowym i zinternalizował w ciągu wielu lat swojej kariery. Jego wyniki udowodniły, że jest to coś dla każdego rowerzysty!

Na co czekasz? Nie ma lepszego czasu niż teraz na domowe ćwiczenia z Mistrzem Świata #N1NO .

 

3 odcinek zobacz teraz!

 

 

 

Wyścig nie kończy się za linią mety  - Nino powrót do pełnych sił zaczyna zaraz za linią mety.
Zdjęcia: Jochen Haar


 

"Tak samo ważne jak trening jest bycie ZDROWYM, SZYBKIM i MOCNYM, aby to uzyskać konieczna jest odpowiednia ilość odpoczynku. Wystarczy popchnąć swoje ciało do granic możliwości, aby nie wygrać wyścigów. Twoje ciało może przystosować się do stresu związanego z ćwiczeniami tylko wtedy, gdy dostanie czas na odpoczynek i odpowiednie odżywianie. Im mocniej naciskasz, tym więcej potrzebujesz odpoczynku."


Nino Schurter
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 


 

Spoglądając wstecz na wiele lat ciągłego wyścigu na najwyższym poziomie Nino zna właściwą równowagę pomiędzy treningiem a regeneracją.
"Dwie praktyki regeneracyjne są fundamentalne i nie można ich pominąć w odpowiedniej ilości: odżywianie i sen! Podczas gdy istnieje wiele innych dodatkowych technik regeneracji, które mogą być wykorzystane obok odżywiania i snu, jeśli nie zapewnisz sobie odpowiedniego odżywiania i wystarczającej ilości snu, dodatkowe techniki regeneracji będą miały minimalne znaczenie". - Nino Schurter

"ZDROWIEJ.SZYBCIEJ.MOCNIEJ" - Seria poradników treningowych
Seria zawiera różne odcinki, które zaczną się pojawiać w sieci od 28 marca 2020 roku. Podczas gdy pierwsze odcinki koncentrują się na treningu w zamkniętych pomieszczeniach ukierunkowanym na ogólną siłę, koordynację i równowagę, kolejne odcinki dotyczą wytrzymałości i umiejętności jazdy na rowerze. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo dopasować i dostosować swój trening do treningów mistrzów świata. Postępuj zgodnie z serią, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami.

 

ZDROWIEJ.SZYBCIEJ.MOCNIEJ - Seria

 

 

 

 

 

 Pytania i odpowiedźi na temat nowej serii

Czy jesteś nadal zmotywowany, mimo że harmonogram sezonu jest nieznany, a olimpiada jest przesunięta w czasie?

Nino:  To naprawdę niszczycielskie. Jednakże, jako sportowiec, jestem zaznajomiony z przystosowaniem się do nieprzewidzianych rzeczy. To tak jak w wyścigu, w którym łapiesz defekt. Wtedy masz wybór, czy zrezygnować, czy kontynuować i zrobić z tego co najlepsze. W obecnej sytuacji, będę postępował pozytywnie ze wszystkim, co mam.

Jakie są pewne, proste zmiany, które ludzie mogą wprowadzić do swojego treningu, aby zobaczyć dużą poprawę?

Nino: Prosta zmiana polega na tym, aby zacząć. A teraz jest na to idealny czas. Dobrą rzeczą w treningach , które możesz wykonywaćw domu  jest to, że w bardzo krótkim czasie poczujesz poprawę, co będzie motywujące do kolejnych wyzwań.

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Nietypowy sezon 2020 rozkręca się

Opublikowano: 2020-07-20 20:10:00  | Więcej

Brendan Fairclough MISTRZOWSKA KLASA

Opublikowano: 2020-07-19 15:28:51  | Więcej

Sezon 2020 nadchodzi

Opublikowano: 2020-07-01 23:44:13  | Więcej

SUPERTRAC RC 2

Opublikowano: 2020-06-26 11:33:13  | Więcej

NOWE Video: Marzenia w zawieszeniu | Kate Courtney

Opublikowano: 2020-05-31 23:29:13  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.