Opublikowano: 2020-05-26 23:47:23

Bohaterowie inspirowani bohaterami - Sezon 2

Bohaterowie inspirowani Bohaterami - Sezon 2

Wszystko, co rodzice muszą wiedzieć o jeździe na rowerze z dziećmi. Nowy sezon Bohaterowie inspirowani bohaterami tu znajdziesz odpowiedzi.

W dzisiejszych czasach dzieci są narażone na tak wiele pokus. Gry, czaty, Netflix, i wszelki digitalowy szum informacyjny. Czasami najlepszym sposobem na odwrócenie uwagi  następnej generacji małych rowerzystów jod ekranów est po prostu naciśnięcie na pedał! Odkrywanie wspaniałych plenerów na rowerach górskich , tworzy wspomnienia, które trwają a dzieci opowiadają o nich swoim szkolnym kolegom! Przyroda, wolność, przygoda i zabawa - oto dlaczego kolarstwo górskie jest wspaniałym sportem, dla prawie każdego dziecka!

Sezon 2 Bohaterowie inspirowani Bohaterami odpowiada na wszystkie pytania rodziców na temat jazdy na rowerze z ich małymi bohaterami,  jak zmotywować ich do wyjścia na rower. Nowe odcinki serii wideo dotyczących dzieci zagłębiają się w takie tematy, jak wybór odpowiedniego sprzętu dla dzieci, jak zacząć, a ponadto zapewniają niezbędne informacje wewnętrzne i kluczowe wskazówki, dzięki którym następna rodzinna wycieczka rowerowa stanie się przygodą, o której dzieci nie przestaną mówić!

Nie przegap nowego sezonu - ZOBACZ TO TERAZ!

 

Bohaterowie inspirowani Bohaterami 2- odcinek 1

 

 

 


"Jazda na rowerze to świetny trening, nawet jeśli po prostu skaczesz na lokalnym pumptracku... Najważniejsze jest, aby nie wywierać na nich zbyt dużego nacisku. Pozwól im się bawić, a wkrótce odkryją, że rower górski oznacza wolność."

Holger Meyer
Pasionata kolarstwa MTB

 

 

 

   


 

 

Bohaterowie inspirowani Bohateraimi - Seria
Wideoklipy o charakterze edukacyjnym, każdy odcinek zawiera dodatkową treść , wywiady z Karen & Holgerem rodziców małych bohaterów występujących w serii, a także dalsze atuty opowiadania historii. Odcinki będą ukazywać się raz w miesiącu, aby sprostać kluczowym wyzwaniom związanym z jazdą z dziećmi.

 


Rodzina MTB
Holger Meyer i Karen Eller, znajome twarze społeczności rowerowej SCOTT  i prawdziwi ambasadorzy kolarstwa górskiego! Dorastając wraz z entuzjastami rowerów, takimi jak Holger i Karen, kierunek został ustalony wcześnie, aby Leni i Lois poszli w ślady swoich rodziców. Będąc nowoczesną rodziną rowerową w dzisiejszym świecie, Holger i Karen doświadczyli z pierwszej ręki wartości, jaką jest wspólna jazda po szlakach  wraz ze swoimi dziećmi. Na szczęście dla nas, dzielą się swoimi spostrzeżeniami w Sezonie 2 Bohaterów Inspirujących Bohaterów.

 

Bohaterowie inspirowani Bohaterami sezon 2

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.