Opublikowano: 2020-05-31 23:29:13

NOWE Video: Marzenia w zawieszeniu | Kate Courtney

Jej marzenia mogą zostać wstrzymane, jej determinacja i poświęcenie nie. Kate Courtney jest gotowa na sezon 2020 i Igrzyska Olimpijskie 2021. Nic nie może zatrzymać mistrzyni.

Kalifornia, USA. Wiosną 2020 roku, gdy pojawiły się pogłoski o ewentualnym przełożeniu Igrzysk do 2021 roku, sportowcy znaleźli w stanie zawieszenia. Co zrobisz, gdy Twój sezon zostanie zamrożony, a cele do których dążysz od ponad czterech lat przełożone na późniejszy termin ? Wracasz do pracy !!!. Przynajmniej to zrobiła Kate Courtney z zespołu wyścigowego SCOTT- SRAM. Niepewność roku 2020 nie zmieniła jej marzeń które mogą zostać wstrzymane, ale jej determinacja i oddanie, by być najlepszą, są jeszcze śilniejsze.

ZOBACZ VIDEO


 


 

"Ten okres czasu był dla mnie i wielu innych osób prawdziwą refleksją, że przyszłość jest dość niepewna i myślę, że kiedy zaczynamy przyznawać, iż jako ludzie możemy naprawdę skupić się na teraźniejszości i cieszyć się nią nieco bardziej uznając, że bardzo wartościowy jest sam proces dążenia do celu. (...)

Jeśli zapytacie mnie, czy wierzę, że stanę na olimpijskiej linii startu, to odpowiedź brzmi bez wątpienia: Tak."

Kate Courtney
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Kate praktykuje w dzisiejszych czasach w Kalifornii dystans społeczny ale na rowerze.

Zdjęcie: Susie Theis


 

Kate Courtney SCOTT Scale RC Worldcup Edycja Specjalna
W roku 2020 SCOTT Scale RC Worldcup jest jej narzędziem sukcesu, gdy w grę wchodzi szybkość. Przyjrzyj się bliżej osprzętowi Kate w tym wyjątkowym projekcie Oyster Pink.

Sztyca E-Dropper, Najnowocześniejsza bezprzewodowa technologia SRAM AXS i TwinLoc. To tylko niektóre z tricków, które znajdziesz w modelu Kate Courtney's Scale RC.

 


 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.