Opublikowano: 2020-06-14 23:34:46

Francuzi są szybcy - zaczynamy sezon 2020 SCOTT SR Suntour!

POWRÓT NA ROWER

Teraz, gdy nasi francuscy zawodnicy mogą wyjeżdżać i trenować, nadszedł czas, aby SCOTTT SR Suntour - Enduro Team zebrał się razem na nowych rowerach i w nowym wyglądzie, aby rozpocząć rok 2020 przed i w sezonie !

Les Vosges, Francja. Ponieważ Francja właśnie złagodziła restrykcje, można teraz ponownie wybrać się na właściwą jazdę na rowerze. Choć trzeba pozostać blisko domu, nie stanowi to problemu dla zespołu SCOTT SR Suntour, który ma Les Vosges tuż za rogiem. Hugo PIGEON, Elliot TRABAC i Rémy ABSALON czekali na ten moment i na nowo odkrywają Wogezy. Piękny brud, epickie widoki i jedne z najlepszych szlaków dookoła.

 

Zobacz video

 

 

 "Nie mogę się doczekać, aby pomóc tym dwóm młodym strzelcom osiągnąć wspaniałe rzeczy. Wszyscy pracowaliśmy super dobrze razem i choć sezon jeszcze się nie rozpoczął, jestem pewien, że czeka nas dobry rok."

Rémy Absalon
SCOTT SR Suntour

 

 

 

 

 


 

 

 

 "Nie mogę się doczekać, aby w tym sezonie wystawić się na próbę w skali globalnej. W ciągu ostatnich kilku sezonów nie tylko nabierałem tempa, ale co ważniejsze, doświadczenia, a różnica jest zauważalna."

Hugo Pigeon
SCOTT SR Suntour

 

 

 


 

 

 

 

"W tym roku mamy wszystko po naszej stronie. Szkoliliśmy się, przygotowywaliśmy jako zespół i testowaliśmy produkt przez cały czas. Wszyscy pragniemy rozpocząć sezon!"

Elliot Trabac
SCOTT SR Suntour

 

 

 

 


 

 

 

Rower SCOTT Ransom TUNED
SCOTT Ransom Tuned. 170 mm skoku miażdżącego nierówności na szlaku, pokonującego każde wzniesienia, wygrywającego całodniowe etapy doskonałych górskich doświadczeń. Ransom Tuned jest wyposażony w nasz system zawieszenia TwinLoc, grupę napędową SRAM Eagle i wysokiej klasy komponenty Syncros, które pomogą ci uniknąć przemęczenia, niezależnie od poziomu umiejętności.

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.