Opublikowano: 2015-05-04 10:40:55

Pierwsze i drugie miejsce na Tour de Romandie

 

Pierwszy i drugi na Tour de Romandie

OGE vs. IAM, Foil vs. Addict: Michael Albasini wygrywa II etap pokonując Jarlinson Pantano.

 

Saint-Imier, Szwajcaria: Trzykrotny zwycięzca wyścigu 2014 Michael Albasini z ORICA-GreenEDGE po raz kolejny pokazał, że jest w bardzo dobrej formie wygrywając II etap Tour de Romandie w dniu wczorajszym.

Pomimo pewnych problemów z jakimi zmagał się 34 letni szwajcar w dniu poprzednim, na koniec etapu stanął do ostatecznej rozgrywki obok Simona Yates i Ivana Santaromita z OGE i innych 40 zawodników pokonując ich w ostatnim sprincie, wyprzedzając Jarlinsona Pantano (IAM)

Szwajcar wygrywając pokazał swoją bardzo dobrą formę już w zeszłym tygodniu podczas wyścigu La Fleche Wallone zajmując trzecie miejsce.

Michael Albasini jest lider prestiżowego Tour de Romandie.

Chcesz przeczytać całość kliknij tutaj

 IAM Cycling przed ORICA Green-EDGE, SCOTT Addict przed SCOTT Foil
zdjęcie: Tim de Wale.


Romandie ma zawsze swoich faworytów. Ale zawsze znajda się tacy zawodnicy, którzy zaskakują, a raczej potwierdzają swoją dobrą formę tak jak pokazał to Jarlinson Pantano (IAM Cycling), która zajął drugie miejsce tuż za szwajcarskim zawodnikiem OGE. Są zawodnicy, którzy swoją konsekwentną  jazdą zasłużyli na punkty w kwalifikacji generalnej i finalnie na zielone koszulki liderów. Ale najbardziej wojowniczymi okazali się zawodnicy w czerwonych koszulkach IAM. Tak było dziś, kiedy Jonathan Fumeaux IAM Cycling zdobywał punkty dla swojego szwajcarskiego zespołu podczas 145 kilometrowej ucieczki.

Chcesz wiedzieć więcej kliknij tutaj.SCOTT Foil: w czołówce rowerów aerodynamicznych.
SCOTT Foil zalicza się do jednych z najbardziej nowoczesnych rowerów Aero dostępnych na rynku, ale żaden z oferowanych rowerów nie ma takiej wydajności jak nasz FOIL. Rama i widelec wykonany jest z włókien karbonowych HMX. Waga zestawu rama + widelec ważą 890 g + 340 g.
Rower jest tak zaprojektowany aby być wyścigową maszyną, stworzony jest dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na utratę ani jednej sekundy.

Poznaj nasze modele z bliska:


 

 

 

Aerodynamiczny, lekki, sztywny nie tylko stworzony dla zawodowców. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie modelem stworzyliśmy replikę, która jest dostępna w sprzedaży.


Zobacz zdjęcia kliknij tutaj. Zdjęcia: SCOTT/JH.


SCOTT Addict: Lekka legenda

SCOTT Addict Team Issue Di2 wyposażony jest w ramę z włókna węglowego HMX. Waga widelca i ramy to odpowiednio 300 g / 790 g. Kiedy przed naszymi zespołami zapowiada się dzień pełen podjazdów, ich pierwszym wyborem jest superlekki Addict Team Issue, wyposażony w Shimano Dura Ace Di2.
Ten model to wydajna maszyna wyścigowa o wadze piórkowej. Właśnie na takim rowerze Jarlinson Pantano zajął drugie miejsce podczas  drugie etapu Tour de Romandie.

Poznaj jego specyfikacje techniczną kliknij na zdjęcie.Rama i widelec Team Issue
Zestawy ram z widelcami SCOTT są bardzo popularne wśród ambitnych zawodników z całego świata. Zawodnicy korzystają dokładnie z tych samych zestawów ram co zawodowe zespoły wykonanych z tych samych komponentów. Poznaj nasze zestawy ram OGE Addict Team Issue Di2 oraz Foil IAM kliknij tutaj


 


 

Odwiedź strony internetowe naszych zespołów:

ORICA GreenEDGE: www.greenedgecycling.com
IAM Cycling: www.iamcycling.ch/pro/

 SCOTT eksperci karbonu

ORICA-GreenEDGE i IAM Ccieszą się z jazdy na rowerach wykonanych z karbonu. Od ponad dwóch dekad SCOTT przesuwa granicę w projektowaniu rowerów z włókna karbonowego. Począwszy od 1995 roku kiedy to zaprezentowaliśmy nasz model Endorphin, robimy wszystko aby nasze kolejne modele były jeszcze bardziej lekkie i sztywniejsze. Zapraszamy do odwiedzin naszej fabryki abyś mógł  zobaczyć jak zmieniamy jeden z najbardziej powszechnych pierwiastków jakim jest cząsteczka węgla  w światowej klasy rower karbonowy.


 

SCOTT Sports - Innowacja, Technologia, Design.

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.