Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

E-MTB rewolucjonizuje sport jakim jest kolarstwo górskie. Ale dlaczego tylko rodzice mają się dobrze bawić na elektrycznym rowerze górskim?   Dobre pytanie!   Przecież rowery E-MTB dla dzieci otwierają zupełnie nowe horyzonty dla sportowych rodzin.

E-MTB rewolucjonizuje sport jakim jest kolarstwo górskie. Ale dlaczego tylko rodzice mają się dobrze bawić na elektrycznym rowerze górskim?   Dobre pytanie!   Przecież rowery E-MTB dla dzieci otwierają zupełnie nowe horyzonty dla sportowych rodzin.

Sezon 2 Bohaterów Inspirowanych Bohaterami koncentruje się na treściach edukacyjnych dostarczających rodzicom przydatnych informacji potrzebnych do przmiany ich dzieci w rowerzystów górskich. Odkryj serię i najnowszy odcinek poniżej.

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami S2 - odcinek 4


 

Wejdź w nowy wymiar! Dzięki E-MTB można teraz wspiąć się jeszcze wyżej! Nowe rowery elektryczne nie są do poruszania przez leniwe dzieci.
E-MTB jest świetną opcją dla sportowych dzieci, które mogą nimi jeździć z rodzicami (i starszymi braćmi czy siostrami) na dłuższe i bardziej wymagające wycieczki.

Są one doskonałym sposobem na wyrównanie różnic w wydajności w rodzinie. Dzięki temu wspólne zwiedzanie jest o wiele przyjemniejsze. Dla wszystkich. Zamiast krwi, potu i łez, młodzi ludzie doświadczają teraz zabawy, przepływu i wolności podczas poruszania się. Kiedyś dzieci bały się tego długiego podjazdu na przełęcz, teraz już się tego nie boją. Ale czy dzieci nie powinny ciężko pracować podczas podjazdu? Czy nie powinny wykorzystać swojej własnej siły, aby uczciwie wjechać na każde wzgórze? Oczywiście, ale robią to też z E-MTB. Tylko, że przy takim samym wysiłku, dostają się na szczyt dwa lub trzy razy szybciej. I zjeżdżają ponownie z dziesięć razy większą radością!

 

 


 

“Na pewno najbardziej znaczącą zaletą jest zasięg, można jechać szybciej i dłużej, a zwłaszcza jeśli
dzieci są na rowerach elektrycznych. To czyni niemożliwe możliwym."

Holger Meyer & Karen Eller
Pasjopnaci MTB

 


 

 

 

 


 

Bohaterowie inspirowani Bohateraimi - Seria
Wideoklipy o charakterze edukacyjnym, każdy odcinek zawiera dodatkową treść , wywiady z Karen & Holgerem rodziców małych bohaterów występujących w serii, a także dalsze atuty opowiadania historii. Odcinki będą ukazywać się raz w miesiącu, aby sprostać kluczowym wyzwaniom związanym z jazdą z dziećmi.

 


Rodzina MTB
Holger Meyer i Karen Eller, znajome twarze społeczności rowerowej SCOTT  i prawdziwi ambasadorzy kolarstwa górskiego! Dorastając wraz z entuzjastami rowerów, takimi jak Holger i Karen, kierunek został ustalony wcześnie, aby Leni i Lois poszli w ślady swoich rodziców. Będąc nowoczesną rodziną rowerową w dzisiejszym świecie, Holger i Karen doświadczyli z pierwszej ręki wartości, jaką jest wspólna jazda po szlakach  wraz ze swoimi dziećmi. Na szczęście dla nas, dzielą się swoimi spostrzeżeniami w Sezonie 2 Bohaterów Inspirujących Bohaterów.

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter