Opublikowano: 2020-09-27 11:09:57

Wszystko o NOWYM eRIDE Ransom

Wygrywając prawie każdy test, w którym się znalazł, mogliśmy zrobić tylko jedną rzecz, aby Ransom był bardziej zabawny i wszechstronny: stworzyliśmy wersję elektryczną . Ransom eRideE - więcej wzlotów, więcej upadków, więcej strzelb, więcej krzyknięć, więcej wszystkiego.  Hell yeah.

Givisiez, Szwajcaria. 18 września. Progresywna geometria, wyjątkowa wszechstronność, najnowszy model silnika Bosch Performance CX, wytrzymały 625Wh z całkowicie wyjmowanym akumulatorem wewnętrznym i 180 mm skoku z przodu i z tyłu, to jest Ransom eRIDE !

Jeśli chodzi o wzornictwo naszych rowerów E-MTB, naszym celem jest zawsze dostarczenie konsumentowi jak najlepszego E-Bike'a. Od maszyn All Mountain, po E-MTB, mamy najlepsze modele do każdego rodzaju jazdy. Całkowicie nowy Ransom eRIDE z powodzeniem rozszerza ofertę eRIDE MTB firma SCOTT stworzyła elektryczny rower do enduro/freeride.

Poznaj NOWEGO Ransoma eRIDE teraz Hell Yeah!

Zobacz Video

 

 

Wszechstronność
Opracowując Ransom eRIDE, mieliśmy na myśli E-Bike'a, który był w stanie pokonać najtrudniejsze trasy, skoki, zakręty... nic mniej niż to, co chciałbyś zrobić ze swoim rowerem enduro. Na rowerze elektrycznym skakanie, zakręty i jazda na tylnym kole dotyczy również podjazdów, a ta wszechstronność była w centrum rozwoju Ransom eRIDE. Stromy kąt nachylenia siodła, wyśrodkowany ciężar i luźny kąt nachylenia główki sprawiają, że Ransom eRIDE to bestia do wszystkiego, od ulubionych parków rowerowych po domowe trasy.

 

 

Zawieszenie
Uzupełniony o większy skok, Ransom eRIDE korzysta z bardziej czułej krzywej zawieszenia na początku skoku wraz z bardziej stabilną kompresją pod koniec skoku. Kinematyka została opracowana specjalnie z myślą o spełnieniu wymagań roweru E-Enduro.


 

"Celem było zaprojektowanie najbardziej sprawnego E-Bike SCOTT, jaki kiedykolwiek powstał. Z 180mm skokiem z przodu i z tyłu wraz z kołami 29" i agresywną geometrią sprawia, że jeździ on jak magiczny dywan... w górę i w dół!"

Andreas Ziegler
Product Manager eRIDE

 

 


   

 

 

 

 

Jednostka napędowa & wspomaganie
Ransom eRIDE jest wspomagany przez system Bosch Performance CX Generation 4 o maksymalnej mocy 85Nm i obsłudze 340%. W pełni zintegrowany akumulator o mocy 625Wh jest wyjmowany, co umożliwia wygodne ładowanie. Można wybrać jeden z 4 trybów wspomagania lub zdecydować się na komfortowy tryb eMTB, który automatycznie dostosowuje się do naturalnego wspomagania. Polegaj na najlepszej dostępnej na rynku jednostce napędowej.
Dzięki systemowi Bosch Performance CX generacji 4 asystę można dostosować do indywidualnych potrzeb, a także dostosować % asystę dostarczaną przez silnik do każdego trybu pracy. Jednostka napędowa Bosch korzysta z technologii beztarciowej, która pozwala poczuć się jak normalny rower, gdy silnik jest wyłączony lub gdy pedałujesz z prędkością powyżej 25km/h.


 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter