Opublikowano: 2020-09-27 11:29:37

Kolejne medale w kolekcji zawodników TC Chrobry SCOTT Głogów

Dorobek medalowy naszych zawodników powiększył się. Zawodnicy TC Chrobry Scott Głogów wystartowali w dwóch składach na odbywających się w minionym tygodniu wyścigach.
Duży sukces odniosło dwóch Młodzieżowców z naszej ekipy. Na odbywającym się w Prudniku VII Memoriale Stanisława Szozdy GIERACKI Patryk został I Wicemistrzem Polski, a ZARĘBSKI  Marcin II Wicemistrzem Polski w kryteriach ulicznych.

Druga część ekipy startowała w wyścigu elity z kalendarza UCI „Małopolski Wyścig Górski”. Ciężki, górski wyścig był dla naszych zawodników  doskonałą możliwością do startu w gronie ekip kontynentalnych i najlepszych polskich zespołów.

Nasza młodzież również nie próżnowała i startowała w kryterium w Prudniku i na Mistrzostwach Polski MTB w Żerkowie, gdzie PIRÓG Natalia, reprezentująca Szkółkę kolarską SP 14 Głogów, zdobyła złoty medal w kategorii dziewcząt klasy IV.

Gratulujemy naszym zawodnikom, a już w najbliższy weekend młodzieżowcy i juniorzy młodsi będą walczyć o medale Mistrzostw Polski w jeździe dwójkami i drużynowej.Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter