Opublikowano: 2020-10-06 20:07:26

Przedstawiamy kolekcję Tuned MTB 2021

Kolekcja Tuned to nasz coroczna linia odzieży i sprzętu klasy premium skoncentrowana na Trail, Enduro i Downhillu. Czas na wyścig!

Szwajcaria Givisiez, Październik 2020. Jako lider technologiczny w branży sportowej, w firmie SCOTT zawsze staramy się oferować najlepszy z możliwych produktów, wykorzystując najnowsze dostępne technologie. Dzięki bogatemu doświadczeniu w kilku segmentach sportów outdoorowych, zespoły inżynieryjne i projektowe SCOTT posiadają ogromne zasoby i możliwości, aby spojrzeć poza obecne najlepsze praktyki, a tym bardziej w przyszłość. Efektem tego podejścia jest kolekcja rowerów, odzieży i sprzętu Tuned 2021.

Używana przez sportowców, ambasadorów i fanów SCOTT na całym świecie, kolekcja Tuned jest naszym sposobem na potwierdzenie tożsamości naszej marki na wyższych szczeblach tego sportu. Kolekcja Tuned jest głęboko zakorzeniona w profesjonalnych wyścigach i wyścigach na torach Pucharu Świata oraz w Enduro World Series odpowiednio przez zespoły SCOTT DH FACTORY DH i SCOTT SR Suntour Enduro. Jeśli te produkty są wystarczająco dobre dla najlepszych sportowców świata, to są one wystarczająco dobre dla każdego.

Skonstruowane z trwałych tkanin, wygodne do jazdy, lekkie i wyważone pomiędzy trwałymi i wentylowanymi materiałami, produkty odzieżowe Tuned to premierowe pozycje w naszej ofercie MTB.

Zobacz Video

 

Odkryj kolekcję tutaj

 

 

 

Kolekcja Tuned , Rowery, Odzież, Wyposażenie
W kolekcji Tuned znajdują się niektóre z najwyższej klasy rowerów górskich SCOTT dla specjalistów DH, wojowników szlaków lub kolarzy wysokogórskich. Podążając za naszym podejściem polegającym na zapewnieniu rowerzystom górskim kompletnego wyposażenia, kolekcja ta zawiera dodatki odzieżowe, buty MTB AR, okulary przeciwsłoneczne Shield, gogle, odzież casual, ochronę, a także prawdziwą atrakcję na rok 2021 całkowicie nowy kask Stego.
Poznaj poniższą kolekcją.

 

 

 

 

 

 

 

 

Od góry od lewej: Genius Tuned, Ransom Tuned, Gambler Tuned, Genius eRIDE Tuned.

 

Marine Cabirou

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter