Opublikowano: 2020-10-24 23:25:08

SCOTT rozpoczyna współpracę z WorldTour Team Sunweb

Wspólna pasja poświęcona wprowadzaniu zmian w profesjonalnych wyścigach szosowych prowadzi do ekscytującego partnerstwa pomiędzy SCOTT i WorldTour Team Sunweb.

Od sezonu 2021 sportowcy z Team Sunweb's mężczyźni, kobiety będą się ścigać na rowerach SCOTT. Kultowa, szwajcarska, globalna marka rowerowa z amerykańskim dziedzictwem oraz WorldTeam dziś z dumą prezentują swoje partnerstwo. Światowej klasy zespół inżynierów SCOTT zaprojektował jedne z najszybszych jak dotąd rowerów szosowych i jest w pełni zaangażowany w dążenie do nowych standardów dla rowerów szosowych, aero i do jazdy na czas.

Podobnie, DNA drużyny Sunweb jest osadzone w jej wybitnym, elitarnym podejściu do sportu, które zbudowało reputację modelu "Keep Challenging". Model ten jest wizualnie zilustrowany przez ikonę dwóch środkowych pasków w strojach startowych. Te dwa ciągle wznoszące się paski odzwierciedlają pasję do ciągłego doskonalenia się, jeden pasek pokazujący ciągły postęp sportowców i specjalistów, a drugi pasek odzwierciedlający ciągły rozwój nowoczesnego środowiska, w którym działają. Jest to zgodne z podejściem firmy SCOTT "NO SHORTCUTS", które polega na nieustannym poszukiwaniu nowych sposobów na projektowanie co raz to szybszych rowerów.

Dla światowej marki rowerów wyczynowych i ekipy pro-szosowej spotkanie się pewnego dnia było nieuniknione. Skupienie się zespołu na każdym szczególe obejmuje oczywiście również wybór najlepszych rowerów szosowych. Pasja firmy SCTTT do projektowania rowerów, które robią różnicę, jest naturalną cechą zespołu, który dba o każdy szczegół.

W dążeniu do sukcesu w Grand Tours, klasycznych wyścigach i sprintach, zespół będzie się ścigał w przyszłym roku na SCOTT  Addict RC wna etapach górskich, SCOTT Foil do wyścigów sprintowych oraz SCOTT Plasma na trasach czasowych, wszystkie wyposażone będą w komponenty Syncros. Siostrzana firma SCOTT, Syncros, to marka komponentów i akcesoriów rowerowych zbudowana na zasadzie obsesyjnego, precyzyjnego projektowania i produkcji przez własny zespół inżynierów i projektantów. Team Sunweb będzie jeździł z najnowszym, jednoczęściowym, szosowym kokpitem Creston iC SL na swoich rowerach typu Addict RC i Foil z inteligentnym wewnętrznym prowadzeniem linek i ergonomiczną konstrukcją."Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo zapewni od początku kilka szybkich, ekscytujących i udanych wyścigów z udziałem mężczyzn i kobiet.. Nasz zespół inżynierów z niecierpliwością oczekuje ścisłej współpracy z inżynierami i biomechanikami z zespołu Sunweb w celu zintegrowania ich wkładu i informacji zwrotnych przy opracowywaniu nowej generacji naszych rowerów szosowych".

Pascal Ducrot
Vice-President
SCOTT Sports

 

 

 


 

 

"Po dziewięciu latach współpracy z GreenEdge Cycling / Mitchelton-SCOTT, wierzymy, że nadszedł czas na zmiany i znaleźliśmy w Team Sunweb idealnego partnera na nowy start", mówi Pascal Ducrot, wiceprezes SCOTT Sports. "Są oni jednym z czołowych zespołów WorldTeams z bardzo młodym i ambitnym zespołem, ale przede wszystkim podzielają tę absolutną determinację w wykorzystywaniu każdego dnia, aby być lepszymi razem z nami ; Podczas gdy my zajmujemy się inżynierią i opracowywaniem nowych technologii, aby budować najszybsze rowery na świecie.
Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo zapewni od początku kilka szybkich, ekscytujących i udanych wyścigów z udziałem mężczyzn, kobiet.. Nasz zespół inżynierów z niecierpliwością oczekuje ścisłej współpracy z inżynierami i biomechanikami z zespołu Sunweb w celu zintegrowania ich wkładu i informacji zwrotnych przy opracowywaniu nowej generacji naszych rowerów szosowych"

Narelle Neumann, szef Team Sunweb: "SCOTT ma bezprecedensowe osiągnięcia w projektowaniu najszybszych rowerów wyścigowych na torze i zawsze wprowadza nowe, rewolucyjne technologie. W ramach doskonałej reputacji firmy SCOTT, ich zespół inżynierów posiada dynamikę energicznego rywala, podczas gdy oni żyją i oddychają absolutną wolą, aby nadal rewolucjonizować rowery przyszłości i nadal prezentować rowery wyścigowe, które skutecznie zmieniają świat na najwyższym poziomie wyścigów.
To wielki zaszczyt dla naszych rowerzystów ścigać się na rowerach SCOTT. To zaszczyt dla naszych ekspertów, że współpracują z zespołem inżynierów SCOTT'a w nieustającej podróży, aby nadal rewolucjonizować rowery szosowe".

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter