Opublikowano: 2020-12-13 22:00:51

Przedstawiamy całkowicie nowy kask SCOTT Stego Plus

Wszystko o nowym SCOTT Stego PLUS

Zrodzony z pasji do stylu i innowacji, zbudowany z naciskiem na bezpieczeństwo i funkcjonalność, nowy Stego Plus to nowy kask SCOTT dla specjalistów kochających góry jaki grawitację czy enduro.

Zawsze podważając status quo poprzez dążenie do perfekcji, kask SCOTT zwycięski w teście MTB Enduro został całkowicie przeprojektowany od podstaw na rok 2021. Funkcjonalność i najnowsze technologie bezpieczeństwa owinięte w nowoczesną skorupę sprawiają, że ten kask jest pierwszym wyborem na weekendową przygodę na rowerze górskim, udział w lokalnych wyścigach Enduro.

Dzięki wiodącej w swojej klasie zewnętrznej warstwie, skupieniu się na ochronie najbardziej wrażliwych obszarów głowy i zintegrowanemu systemowi ochrony mózgu MIPS®, Stego Plus zapewnia, że  ​​możesz nadal dawać z siebie więcej i czuć się bezpiecznie.

Poznaj cechy i technologię całkiem nowego Stego Plus.

Poznaj SCOTT Stego Plus

 

 

Stego Plus dostępny jest w  6 kolorach. Zdjęcia: KifKat

Konstrukcja absorpcji progresywnej  & zoptymalizowana wentylacja
Nasza progresywna konstrukcja absorbująca, wykorzystująca piankę EPS i podkładki PU, zapewnia lepszą ochronę przy uderzeniach nisko- i średnio- mocnych. To w połączeniu z systemem MIPS® Brain Protection System dla uderzeń obrotowych sprawia, że SCOTT STEGO jest najbezpieczniejszym kaskiem jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.
Stego sprawia, że te gorące letnie dni są chłodniejsze, a masywne otwory wentylacyjne rozmieszczone strategicznie w poprzek skorupy, zaprojektowane tak, aby zagwarantować optymalny przepływ powietrza przy każdej prędkości.

 

 

Regulacja
Nasz system dopasowania 360 HALO oferuje ogromny zakres mikroregulacji. Znajdź idealne dopasowanie, gdy kask jest na głowie. Ulepszyliśmy również jego dotyk i wyczucie dzięki gumowanemu pierścieniowi zapewniającemu optymalny chwyt podczas zakładania kasku w rękawiczkach.

Styl i wygoda
Nowy Stego jest wyposażony w drugą osłonę z mocowaniem GoPro. Przechowywanie gogli jest również łatwe. Wystarczy obrócić przyłbicę do góry, założyć gogle na kask i upewnić się, że pasek ściśle przylega do tylnej części kasku.

 

"Kask nie tylko dobrze wygląda, ale też sprawia, że czuję się super bezpiecznie, kiedy muszę się zaangażować. Nowy Stego jest wygodny i idealny do Enduro, zwłaszcza z daszkiem, który pozostawia miejsce na gogle podczas jazdy pod górę. Podoba mi się też, że mogę po prostu przymocować kamerę do przyłbicy!"

Remy Absalon
SCOTT SR Suntour Enduro Team

 

 


 

 

 

 

 

SCOTT SR Suntour Enduro Team zawodnicy Remy Absalon i Hugo PigeonChcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter