Opublikowano: 2021-01-26 22:31:28

Vincent Tupin jeździ na wszystkich rowerach! Nowe Video

Vincent Tupin jeżdzi na wszystkich rowerach!!

Od 20" BMX'a do dużych kół w Gamblerze, Vincent Tupin jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu. Przez lata obserwowaliśmy jak Vincent Tupin ogromnie się rozwija, ale od pierwszego dnia wiedzieliśmy jedno: ten człowiek ma styl.

Każdego roku możemy obserwować, jak jazda Vincenta Tupina rośnie, dojrzewa i wciąż robi wrażenie. W 2020 roku nie było inaczej. Od stromych gliniastych  tras po ręcznie budowane dropy, "Vinny T." kontynuuje mistrzostwo w swoim fachu.

W zeszłym roku chciał stworzyć edit, w którym zaprezentowałby wszystkie swoje ulubione rowery. Od jazdy na BMX-ie w lokalnym skateparku w Evian, we Francji, po zabranie swojego Gamblera Tuned do świeżo pokrytego śniegiem Morgins Bike Park w Szwajcarii, widzimy, że Vincent Tupin stał się mistrzem w swoim fachu.

Od jeziora po ośnieżone szczyty i wszędzie pomiędzy, ten edit z pewnością rozpali ogień Twojej jazdy. Odkryj więcej historii Vinny'ego T i jego highlightów dostępnych na kanale SCOTT YouTube, do którego link znajduje się poniżej.

 

Zobacz Video tutaj

 

 

 


 

 

"Chciałem stworzyć edit, który będzie nieco inny niż w przeszłości, gdzie jeździłem tylko na jednym rowerze. W miejscu, w którym mieszkam, naprawdę łatwo jest mieszać dyscypliny. W tym roku parki rowerowe były otwarte później, więc udało mi się zrobić kilka śnieżnych okrążeń DH, a jesienią zawsze chętnie jeżdżę w skateparku w mieście, żeby coś zmienić. Nie wspominając o tym, że o tej porze roku moje lokalne ścieżki w lesie są w doskonałym stanie."

Vincent Tupin
2019 Style Award Winner - Red Bull Rampage

 

 


 


 

Zawodnik
Vincent Tupin to 26-letni Francuz pochodzący z Maxilly, w regionie Evian we Francji. Pochodzący z francuskich Alp Vincent "Vinny T, Vinny Steeze" Tupin powoli, ale nieubłaganie wyrabia sobie markę w świecie freeride'u. Po pokonaniu największych kickerów podczas FEST Series Stop w Belgii, zniszczeniu Chatel's "The Face" i występowaniu w editach kręconych zarówno w Europie jak i za granicą, Vinny wciąż podnosi poprzeczkę na lewo i prawo.

Pracując z SCOTT'em od prawie 10 lat, obserwowaliśmy jak Vinny w krótkim czasie przeszedł drogę od nowicjusza po ulubieńca fanów Red Bull Rampage. Jesteśmy podekscytowani tym, co ten gość ma w zanadrzu na następne lata!

 

 


Rowery
W filmie Vincent Tupin jeździ na dwóch swoich ulubionych rowerach, SCOTT Gambler Tuned i Ransom 920. SCOTT Gambler Tuned został stworzony w jednym celu: czystej, bezkompromisowej prędkości. Na tym rowerze będziesz mógł jeździć po szlakach tak szybko, jak tylko dasz radę.

Ransom to rower górski z dużym skokiem, który rządzi wszystkimi. Od wyścigów etapowych na najwyższym poziomie po przemierzanie najbardziej wymagających gór świata, ten rower został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci jeździć jak nigdy dotąd.

 

 SCOTT Gambler Tuned po lewej) vs. SCOTT Ransom 920 (po prawej)

 

SCOTT Gambler

 

SCOTT Ransom

 

 



Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter