Opublikowano: 2021-02-12 21:56:24

SCOTT DH Factory - z nowymi partnerami

SCOTT Sports kontynuuje swoją współpracę z SCOTT DH Factory Team!

Po dwóch latach sukcesów, SCOTT ponownie podpisuje kontrakt z SCOTT DH Factory na najbliższą przyszłość.

Givisiez, Szwajcaria. Po dwóch udanych latach na szlakach Pucharu Świata, w których Marine Cabirou odniósła nie mniej niż 5 zwycięstw i zdobyła tytuł w klasyfikacji generalnej Pucharu, jesteśmy zachwyceni mogąc ogłosić, że ponownie podpisaliśmy umowę z SCOTT DH Factory na najbliższą przyszłość. Marine Cabirou, Dean Lucas i Flo Payet będą nadal jeździć na rowerach SCOTT, Brendan Fairclough również kontynuuje współpracę z SCOTT DH FACTORY z nieco zmodyfikowanym programem sponsorskim. Bądźcie na bieżąco z kolejnymi informacjami dotyczącymi Brendana!

W 2019 roku, zespół odniósł sukces od razu po rozpoczęciu startów. Marine wylądowała na pierwszym podium w Mariborze, a wkrótce potem zdobyła dwa wyróżnienia dla najszybszej drużyny, pierwsze dziesiątki dla wszystkich zawodników, w tym trzy zwycięstwa w pierwszym roku na Gamblerze dla Marine. Dean Lucas zakończył swój pierwszy sezon w SCOTT na 10 miejscu w klasyfikacji generalnej, po tym jak opuścił ostatni sezon z powodu COVID-19 i komplikacji związanych z międzynarodową podróżą.

SCOTT DH Factory jest wspierany przez SCOTT, FOX, MAXXIS i SYNCROS Bike Components. Nowością na rok 2021 jest dołączenie firmy SHIMANO jako oficjalnego sponsora i partnera w zakresie hamulców i napędów oraz RACE FACE obejmującego dział kół, co dopełni setup na zbliżający się sezon DH Racing.
Więcej informacji o zespole i jego sponsorach można znaleźć poniżej.

 

SCOTT DH Factory z nowym partnerem SHIMANO
Od 2021 roku, SCOTT DH Factory będzie jeździć na hamulcach i napędach Shimano. Jako wieloletni partner marki SCOTT, współpraca z Shimano okazała się świetną okazją. "W ciągu ostatnich kilku lat, wraz z naszymi partnerami z zespołu, zbudowaliśmy program, z którego nie moglibyśmy być bardziej dumni. Wyniki pokazały, że ten zespół ma to, czego potrzeba, by rywalizować dzień po dniu na najwyższym poziomie. Mamy możliwość połączenia światowej klasy sportowców z partnerami światowej klasy i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć rezultat", mówi Julian Wagner, MTB Marketing Manager w SCOTT Sports.

Myron Walraven, Shimano Sports Marketing Lead, tak skomentował tę współpracę: "Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy wspierać SCOTT DH FACTORY za pomocą napędów i hamulców SAINT. To świetna okazja do sprawdzenia i dalszego udoskonalania naszych produktów kierowanych do zawodników zjazdowych. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z utalentowanymi zawodnikami światowej klasy pochodzącymi z tego zespołu,  mają oni być przyszłością wyścigów zjazdowych!"

 

Zobacz Video tutaj

 

Wszyscy zawodnicy kontynują współptracę z SCOTT DH FACTORY
Marine Cabirou, Dean Lucas, Florent Payet i Brendan Fairclough  będą kontynuować  program w nadchodzących latach. Z Mistrzem Świata w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, zawodnikiem z pierwszej dziesiątki elity mężczyzn, byłą gwiazdą podium Mistrzostw Świata i prawdopodobnie jednym z najbardziej popularnych zawodników w kolarstwie górskim, SCOTT DH Factory jest jednym z tych, którym można pozazdrościć.

"Jestem naprawdę dumna i szczęśliwa, że mogę kontynuować współpracę z SCOTT, ponieważ jest to dla mnie ogromna szansa! SCOTT daje mi najlepsze wsparcie i wszystko, czego potrzebuję, aby osiągać sukcesy. Fajnie jest pracować z ludźmi, którzy są pełni pasji i zmotywowani, aby pomóc w wygrywaniu! Jestem pewna, że nadal będziemy razem dokonywać wielkich rzeczy."

Marine Cabirou
2020 Women's Overall UCI World Cup Champion
SCOTT DH Factory

 

 

 

 

 

 

 

Za SCOTT DH FACTORY stoi manager zespołu, Patrice Afflatet. "Rok 2020 był bardzo szczególny. Mimo to, zespół postanowił nigdy się nie poddawać i udało mu się zrealizować kilka wspaniałych osiągnięć! Jestem zachwycony, że mogę kontynuować ten projekt z naszymi partnerami, SCOTT, FOX, MAXXIS, SYNCROS i teraz SHIMANO! Zespół już teraz ciężko pracuje, aby osiągać jeszcze wyższy poziom w 2021 roku i w latach nastepnych !"

 

"Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy z powodu ponownego podpisania umowy ze SCOTT na nadchodzące lata - jestem bardzo wdzięczny, że mam takie wsparcie, nawet gdy świat przechodzi przez tak dziwne i trudne czasy. Jestem podekscytowany powrotem do Europy i ponownym spotkaniem w środowisku wyścigowym i z całym zespołem, co samo w sobie będzie ogromnym zwycięstwem. Ciekawie będzie też zobaczyć, co może zdziałać ten nowy impet, który pchał mnie do przodu przez ostatni rok."

Dean Lucas
SCOTT DH Factory

 

 


 

 

 

 


 

 

"Cieszę się, że będę kontynuował współpracę z SCOTT w 2021 roku. Po frustrującym sezonie, jestem zmotywowany jak nigdy dotąd, by jeździć jak najlepiej!"

Flo Payet
SCOTT DH Factory

 

 

 


 

 


 

Rowery Teamowe
SCOTT Gambler to rower dla teamu SCOTT DH Factory. Jeden z najlżejszych rowerów na torze WC i z kilkoma zwycięstwami w Pucharze Świata na koncie, Gambler został zaprojektowany do jednej i tylko jednej rzeczy,... czystej, niezmąconej prędkości.  Zawieszenie Foxa, hamulce i napęd Shimano, komponenty Syncros, koła Race Face i opony MAXXIS - to wymarzony zestaw dla SCOTT DH Factory.

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter