Opublikowano: 2021-02-22 22:27:23

SCOTT-SRAM na kołach SYNCROS

SCOTT-SRAM rozszerza swoją współpracę z Syncros, czyniąc markę oficjalnym sponsorem kół na sezon 2021 i lata kolejne.
Zobaczcie nową maszynę Nino Schurtera, edycja European Champion Spark RC.

Massa Marittima, Toskania, Włochy. Syncros jest partnerem SCOTT-SRAM od 2017 roku, z powodzeniem przyczyniając się do światowej klasy występów na trasach Pucharu Świata na całym świecie. Opierając się na tym sukcesie i silnym partnerstwie, do tej pory Syncros dostarczał zintegrowane kierownice, siodła i sztyce podsiodłowe. Nowością na rok 2021 i kolejne lata będą koła Syncros Silverton SL. Koła, które dają drużynie możliwość wyboru szerokości wewnętrznej 26 mm lub szerszej 30 mm, są jednoczęściowe, wykonane z włókna węglowego, opracowane specjalnie dla wyśrubowanych potrzeb cross country.

W obliczu szybko zbliżającego się sezonu, drużyna SCOTT-SRAM w składzie Nino Schurter, Kate Courtney, Lars Forster i Andri Frischknecht dopracowuje przed sezonem  swój sprzęt na obozie treningowym w Massa Vecchia (Toskania), gdzie odbywają się wczesne treningi i testy nowych ustawień na  2021.

Poznajcie nowy rower teamowy Nino Schurtera na 2021 rok w specjalnym projekcie Mistrza Europy z jednoczęściowymi karbonowymi kołami Syncros Silverton SL.

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi informacjami.

 


 

"W firmie SCOTT kierujemy się zasadą "Innowacja, Technologia, Design" jest ona  obecna we wszystkim, co robimy. Dzięki ścisłej współpracy i synergii pomiędzy SCOTT i Syncros w zakresie rozwoju produktów, jesteśmy w stanie tworzyć całościowe koncepcje rowerów. Zaawansowane technologie łączą się w zaawansowane projekty, wykraczające poza sumę poszczególnych części. Widać to wyraźnie, gdy patrzy się na nasze kokpity i koła. Od samego początku SCOTT oddycha wyścigami, dlatego jesteśmy dumni, że możemy tak blisko współpracować ze światowej klasy sportowcami w całym procesie rozwoju."

Pascal Ducrot
Vice President
SCOTT Sports

 


 

"Zawsze staramy się wejść na wyższy poziom. Kiedy rywalizujesz na najwyższym poziomie, musisz polegać na najlepszych dostępnych ustawieniach. Dlatego też SCOTT-SRAM współpracuje z partnerami z branży, którzy dzielą tego samego ducha i dążą do ciągłych innowacji. W Syncros znaleźliśmy partnera, który podziela DNA zespołu w niezrównany sposób, dając nam doskonałą okazję do jeszcze bliższej współpracy w przyszłości i bycia w czołówce technologii."

Thomas Frischknecht
Dyrektor zespołu
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 

 

 

 

 


SCOTT-SRAM szef mechaników, Yanick Gyger:"Koła te nigdy nie tracą przyczepności i nie wymagają konserwacji, jeśli chodzi o nyple szprych czy taśmę na obręczy. zawsze gotowy System bezdętkowy oznacza, że montaż opony zajmuje kilka sekund, a wysokiej jakości łożyska zapewniają dużą trwałość i osiągi. Dwie szerokości obręczy 26" lub 30" pozwalają na wybór opon bez względu na warunki. Szczerze mówiąc, to trochę jak spełnienie marzeń mechaników."

 

 

"Koła Syncros Silverton SL są super lekkie, ale korzyści nie kończą się tylko na tym. Konstrukcja usuwa ciężar z obręczy, co pozwala na super szybkie przyspieszenie. Jest również sztywna, co pozwala na świetne przenoszenie mocy, prowadzenie, a w szczególności pokonywanie zakrętów. Idealne do wyścigów Pucharu Świata."

Nino Schurter
Mistrz Europy
8 x Mistrz Świata
Mistrz Olimpijski
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 

 


 

2021 - poznaj rower Nino Schurter, Nowy specjalny Spark RC

Po zwycięstwie w Mistrzostwach Europy na ojczystej ziemi w Ticino w październiku 2020 r., Nino rozpocznie sezon 2021 czymś wyjątkowym, swoim nowym rowerem SCOTT Spark RC World Cup w specjalnej edycji European Champion:
Rockshox Reverb AXS, najnowocześniejsza technologia bezprzewodowej zmiany przełożeń AXS, TwinLoc i NOWE jednoczęściowe karbonowe koło Syncros Silverton SL. To tylko niektóre z ciekawostek, które można znaleźć w SCOTT Spark RC Nino Schurtera.

 

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter