Opublikowano: 2015-05-12 16:50:17

Michael Matthews jedzie w 3 etapie na Różowo.

ORICA Green-EDGE niczym startująca rakieta, bez błędna zespołowa jazda owocuje zdobyciem Maglia Rosa oraz kolejną wygraną Giro d'Italia.

ORICA Green-EDGE utrzymuje po 3 dniu Giro d'Italia 2015 Maglia Rosa.

Michael Matthews liderem wyścigu, wykorzystał świetną jazdę swojego zespołu, co za skutkowało wygraniem 3 etapu Giro w różowej koszulce. Nie tylko świetnie jedzie sam Michael ale również jego kompani z zespołu Simon Clarke i Estaban Chaves, którym udało się wyprzedzić 24 zawodników i stworzyć na ostatnich 3 kilometrach Australijski outfit.

Zakończenie wyścigu, Pieter Weening przyczynił się do pościgu obok Tinkoff -Saxo, natomiast Simon Gerrans pod warunkiem ostatecznego prowadzenia Mathhewsa zakończył swój przejazd również wspaniale wyprzedzając Fabio Felline (Trek). Kolejne zwycięstwo Matthewsa było niczym déjà vu. Przypomnijmy w ubiegłym roku Michael wygrał 6 etapów Giro.

Zwycięstwo ORICA-GreenEDGE było drugą wygraną pod czas tegorocznego Giro 2015. Pierwsza wygrana to jazda zespołowa podczas prologu Giro.
Przez kolejne 24 godziny możemy być pewni, że utrzymają swoją pozycję.
Michael ma przewagę 6 sekund nad swoim zespołowym kolegą Clarkiem.

 

 

 

Imponujący wysiłek zespołu podczas zespołowej próby czasowej umieścił drużynę na pozycji lidera w tegorocznej edycji Giro d'Italia. Członek zespołu Simmon Gerrans był pierwszym zawodnikiem, który zdobył Maglia Rosa. Dzięki jego siódmej pozycji na 3 etapie w niedzielę jego kolega drużynowy Michale Matthews zdobył różową koszulkę i przekroczył linię mety jako pierwszy wspólnie z Gerransen stanęli obok siebie na pudle.
Zdjęcia: Tim de Waele/TDWSport.com.

 

Przeczytaj cały artykuł z perspektywy OGE kliknij tutaj.


 

SCOTT Foil: Lider rowerów aerodynamicznych
SCOTT Foil jest jednym z pionierów nowoczesnych aerodynamicznych rowerów, żadna inna broń nie oferuje takiej wydajności jak Foil. Team Issue wykonany jest włókien karbonowych HMX waga widelca to 340 gramów , a ramy 890 gramów. Zaprojektowany tak aby być szybki, bardziej efektywny tak aby jego użytkownicy nie mogli sobie pozwolić na utratę ani jednej sekundy podczas wyścigu.

Poznaj Team Issue na zdjęciach studyjnych:

Zobacz nasze zdjęcia.


 


Foil Premium- Zaawansowany Aero Knowhow

Aerodynamiczny, lekki i sztywny - poznaj naszego Foil Premium Di2. Nasz model posiada wszystko to co powinien mieć nowoczesny rower szosowy.

 

FOIL Premium wykonany z włókien karbonowych HMX jego rama jest idealnym połączeniem lekkości i sztywności. Łączna waga widelca i ramy to niespełna 1220 gram. Wyposażony jest w Shimano Dura Ace Di2. Ten rower pomoże Ci utrzymać bardzo wysokie tempo praktycznie w każdych warunkach.

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.