Opublikowano: 2021-04-07 23:08:27

W poszukiwaniu najlepszych tras E-MTB na ziemi, SCOTT wypuszcza nową serię - Trail e-Xplorer!

Nowa Seria - Trail e-Xplorer

W poszukiwaniu najlepszych tras E-MTB na świecie, ambasador SCOTT, Holger Meyer, współpracuje z topowymi rowerzystami z rodziny SCOTT, aby przedstawić nam kilka najlepszych miejsc na następne wakacje MTB!

Surrey, Wielka Brytania. Czy planujesz właśnie swoją kolejną przygodę z rowerem E-Bike MTB? W takim razie nie szukaj dalej. Niemiecki ambasador SCOTT, podróżnik i jedyna w swoim rodzaju osoba w branży rowerowej, Holger Meyer, dostarcza nam wszystkiego, co powinniśmy wiedzieć, planując kolejne rowerowe wakacje.

Holger szuka nie tylko dobrej jazdy, ale również najlepszych miejsc do jedzenia, spania i spędzania czasu na rowerze i poza nim. W poszukiwaniu raju dla rowerzystów, Holger zwerbował kilku najbardziej znanych ambasadorów i sportowców SCOTT. Holger Meyer wraz z lokalnym kolarzem i legendą SCOTT DH, Brendanem Fairclough, odkrywa region Surrey w Wielkiej Brytanii. Od parków po puby i sekretne miejsca do jazdy, o których wiedzą tylko miejscowi, wybierz się do nich z Holgerem i Brendogiem na wspaniałą angielską e-bike'ową wycieczkę!

Czy to już są najlepsze trasy E-MTB? Przekonajcie się sami w pierwszym odcinku NOWEJ serii Trail e-Xplorer.

Trail e-Xplorer - odcinek 1

 

 

Episode 1 - Londyn, Surrey Hills
2 godziny jazdy na południe od Londynu zaprowadzi Cię do Rogate Bikepark, znanego parku rowerowego w tym regionie. Na tym małym wzgórzu można znaleźć około 15 różnych tras. Od łatwych, przez hardcorowe, po ogromne hopy, masz tu wszystko, co może uszczęśliwić rowerzystę! Nie ma tu wyciągu, więc musisz pedałować pod górę, nasze 150mm E-MTB były idealnym wyborem na duże ilości podjazdów. Pedałowanie pod górę jest przyjemne i łatwe, a po drodze w dół znajdziesz miłe tarasy i gładkie skocznie: Bardzo spodobała mi się kombinacja tras o nazwie Bottle Rocket to Bikini Bottom. Akumulator Bosch o pojemności 625Wh zapewni Ci wspaniały dzień jazdy! Więcej informacji na temat napędu znajdziesz na stronie internetowej Bosch.

Wnioski
Gdzie są najlepsze miejsca i jak się tam dostać? Gdzie spać? Gdzie iść na Apres Bike? Gdzie zjeść? To są pytania, które musisz mieć na uwadze, planując swoje następne wakacje rowerowe. Ale nie musisz się o to martwić, ponieważ Holger ma dla Ciebie kilka wskazówek i lokalnych kontaktów. Sklepy rowerowe, bary i budżet, odkryj historię, aby uzyskać więcej informacji.

 

Trail e-Xplorer - odcienek 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzymaj się miejscowych - Skontaktuj się z Francie Arthur, z DUET na przejażdżki z przewodnikiem. MB Cyclery jest jednym z miejsc, gdzie można się udać.
Zdjęcia: Steffen Martin


 

 

"Był styczeń 2020 roku, zima, a Covid jeszcze nie dotarł do Europy. Na pierwszy przystanek serii postanowiłem wybrać się do Anglii i spotkać się z mistrzem stylu Brendanem Fairclough. Anglia to świetna ucieczka od śniegu w Alpach o tej porze roku, a wszyscy mówili, że Anglia jest najlepsza kiedy pada deszcz. ..."

Holger Meyer
Mountain Biker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rower - SCOTT Genius eRIDE
Poznaj Genius eRIDE 900. Awangardowa karbonowa konstrukcja, najnowocześniejsze technologie i integracja oraz zaawansowane zarządzanie bateriami - Genius eRIDE 900 stawia na pierwszym miejscu wrażenia z jazdy. Jest to najlepszy wybór dla rowerzystów, którzy chcą mieć pewność działania, gdy teren staje się bardziej nierówny!

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter