Opublikowano: 2021-05-03 20:21:53

Nowa zabawka dla Nino Schurter'a

Nino Schurter ma Nową Zabawkę

Z nowym SCOTT Ransom eRIDE Mistrz Europy Nino Schurter dodaje do swojej floty kolejny wyjątkowy sprzęt. Poznaj jego nowy rower poniżej.

Chur, Szwajcaria.  Dzień Nowego Roweru jest jak Boże Narodzenie i urodziny w jednym. Nino Schurter, który otrzymał swój nowy rower Ransom eRIDE cieszy się jak małe dziecko.

Nie trzeba być maniakiem rowerowym, aby zdać sobie sprawę, że Nino jest ogromnym pasjonatem wszystkiego, co jeździ na dwóch kółkach. Od rowerów górskich po szosowe, a nawet dirtowe, wydawało się tylko kwestią czasu, kiedy zobaczymy go na nowym flagowym rowerze SCOTT eRIDE, Ransom eRIDE. 180 mm skoku i wielokrotnie nagradzana konstrukcja roweru, napędzany jednostką Bosch. Więcej w górę, więcej w dół, więcej okrzyków, więcej krzyków, więcej Ransoma.

Pierwsza przejażdżka już się odbyła, rower rozpędził się na najbardziej stromych singlach w Chur, w Szwajcarii, a Nino wydaje się być zachwycony swoim nowym sprzętem. Cóż.... i tak, podoba mu się również podpórka.

Wysłuchajmy jednak opinii samego Mistrza Europy, który poniżej dzieli się swoimi przemyśleniami na temat E-MTB.

 

Poznaj rower razem z Nino

 

 

 

“Szczególnie lubię przesuwać w górę granice wraz z rowerem E-Bike, dodatkowa moc oferuje ekscytujące możliwości, zwłaszcza w stromym i wymagającym terenie."

Nino Schurter
2020 Mistrz Europy, 8x Mistrz Świata & Mistrz Olimpijski
SCOTT-SRAM MTB Racing Team

 

 

 


 

 

Q&A z Nino Schurter:

Co Ciebie ekscytuje w elektrycznym rowerze górskim?
Jestem ogromnym pasjonatem wszystkiego, co jeździ na dwóch kółkach, a E-MTB jest doskonałym i wszechstronnym dodatkiem do tej dwukołowej rodziny. Szczególnie lubię przesuwać granice w górę wraz z rowerem E-Bike, dodatkowa moc oferuje ekscytujące możliwości, zwłaszcza w stromym i wymagającym terenie. A jako członek rodziny, E-Bike daje mi możliwość uprawiania sportów na dwóch kółkach z całą rodziną przy użyciu przyczepki lub linki holowniczej... bez kryzysu rodzinnego.

Dlaczego uważasz, że nawet rowerzyści górscy bez silnika powinni spróbować eMTB?

"Dla mnie jedno nie wyklucza drugiego. Każdy zapalony rowerzysta z pewnością będzie miał mnóstwo frajdy z jazdy na E-Bike'u, zwłaszcza gdy czas jest ograniczony na miłą wycieczkę po pracy lub gdy Twoi koledzy nie są na tym samym poziomie. Uwielbiam przesiadać się z jednego roweru na drugi, ponieważ oferuje mi to inny styl jazdy. Mieszanka obu światów sprawia, że jest to idealny rower dla zapalonych rowerzystów górskich."

Rower - SCOTT Ransom eRIDE
Po wygraniu niemal każdego testu, w którym brał udział, mogliśmy zrobić tylko jedną rzecz, aby uczynić Ransoma bardziej zabawnym i wszechstronnym: stworzyć wersję E-Bike dla Mistrza Europy Nino Schurtera, SCOTT Ransom eRIDE został wyposażony w bardzo specjalny zestaw składający się z RockShox Zeb Ultimate, napęd SRAM Eagle AXS, karbonowych kół Syncros Revelstoke 1.0 i kierownicy Hixon combo oraz silnika Bosch Performance CX.
Ten rower zna wszystkie sztuczki, aby dotrzymać kroku mistrzowi Europy, podczas gdy on nadal przesuwa go do granic możliwości. Odkryj pełną specyfikację poniżej.

Specyfikacja

Rama: SCOTT Ransom eRIDE- 180mm skoku
Widelec: Rock Shox Zeb Ultimate - 180mm of travel
Damper: RockShox Super Deluxe Ultimate
Silnik: Bosch Performance CX
Bateria: PowerTube 625Wh
Display: Bosch Kiox
Tylna przerzutka: Sram Eagle AXS X01 12s
Manetka: Sram Eagle AXS
Kaseta: Sram Eagle 10-52T
Hamulce: Sram Code RSC
Kierownica i mostek: Syncros Hixon iC 1.0 Rise
Sztyca: Sram Reverb AXS
Siodło: Syncros Tofino V 1.0
Koła: Syncros Revelstoke 1.0
Opony: Maxxis Assegai 2.5WT DH casing
Gripy: Syncros foam
Nóżka: Syncros Fully E-MTB 2 Bolts

 

 

 

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter