Opublikowano: 2015-05-25 16:06:27

Kolory Mistrzów

SCOTT RC: Kolory Mistrzów

Najlepsi zawodnicy XC nie tylko zasługują na najlżejsze i najsztywniejsze rowery ale na najlepsze projekty. W miniony weekend mogliście osobiście zobaczyć rowery naszego zespołu SCOTT ODLO podczas Pucharu Świata w Czechach.

Nove Mesto, Czechy. Mistrzowie jeżdżą na żółto! Nauczyliśmy się tego już kilka lat temu, że kolor żółty idealnie w komponuje z naszym stylem RC. W Novym Mesto wystartował cały nasz team  Nino Schurter, Jenny Rissveds i Michiel van der Heijden na nowych ramach. Specjalnie spersonalizowanych pod zawodników.

Poznaj z bliska ich rowery  kliknij tutaj.

 

Indywidualne projekty specjalne malowanie to właśnie na tym skupiają się nasi inżynierowie. Rower Nino Schurtera to SCOTT Spark 700 RC waży tylko 9,1 kg, natomiast rower Michiela van der Heijdena SCOTT Scale 700 RC tylko 8,1 kg jeżlei interesują Was szczegóły kliknij tutaj.


Zdjęcia studyjne: SCOTT / Jochen Haar


Zarówno SCOTT Scale 700 RC i Spark 700 RC ramy mają wykonane z karbonowych włókien HMX i należą do najlżejszych na rynku. Zapoznaj się ze szczegółami wyposażeniem i specyfikacja techniczną kliknij.

Zdjęcia wysokiej rozdzielczości znajdziesz tu.

 

Kolekcja SCOTT RC

SCOTT Racing Concept  w tym sezonie odzież z linii RC wyposażona jest w naszą najnowszą technologię ITC PROTEC dzięki, której możecie zapomnieć o otarciach skóry. Odzież w newralgicznych miejscach posiada specjalne wstawki materiału z włóknami karbonowymi oraz pokryta jest warstwą ceramiczną dzięki zastosowanym tym wstawkom jest odporna na ścieranie nawet przy bardzo dużych prędkościach.
Jesteśmy pierwszą firmą na świecie, która zastosowała w swojej odzieży tego typu rozwiązanie.

Poznaj całą naszą gamę odzieży RC tutaj.


"Zwycięstwo jest największą motywacją do walki podczas kolejnych edycji Pucharu Świata!"

Jenny Rissveds,

SCOTT-Odlo MTB Racing

 

 

Seria filmów ukazujące cechy  #N1NO

N1NO bardzo intensywnie przygotowywał się do tego rocznych startów, właśnie w tej serii filmów możecie zobaczyć jego mordercze treningi.  #HUNTFORGLORY, cześć 2 "On the GO"

 

 Wspaniała sesja zdjęciowa SCOTT ODLO Team z treningów w RPA


 

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.