Opublikowano: 2021-10-09 10:00:21

Nino vs. Claudio - NeverResting

Neverresting z Nino Schurter

9-krotny Mistrz Świata XCO Nino Schurter zmierzy się z Claudio Caluori w epickim wyzwaniu na rowerze elektrycznym, aby podnieść świadomość na rzecz PumpForPeace.

Lenzerheide, Szwajcaria. Neverresting to wyjątkowy wyścig E-Bike'ów pomiędzy 9-krotnym mistrzem świata MTB Cross Country Nino Schurterem i byłym zawodowcem downhillowym (i byłym menedżerem zespołu SCOTT DH) Claudio Caluorim. Odbywający się 9 października 2021 r. na oficjalnej trasie zjazdowej Pucharu Świata w Lenzerheide, inicjatywa i związana z nią kampania zbierania funduszy mają na celu podniesienie świadomości na temat projektów Caluoriego Pump for Peace w krajach na całym świecie, czyniąc jazdę na rowerze dostępną dla każdego. Wraz z 9-krotnym Mistrzem Świata Nino Schurterem, SCOTT z radością współpracuje z Pump For Peace, wspierając ich misję i wizję.

Napięcie jest wysokie, a obaj zawodnicy są gotowi na wszystko, gwarantując sześć godzin emocjonującego wyścigu. 25 okrążeń w górę i w dół na trasie DH w Bikeparku Lenzerheide , 10 000 metrów przewyższeń, to nie będzie łatwe zadanie dla żadnej z tych legend! Nino będzie musiał zmierzyć się z wyzwaniem, a jego bronią będzie specjalna wersja SCOTT Ransom eRIDE.

 

Czym jest Pump for Peace?
Pump for Peace to globalna inicjatywa skupiająca się na budowaniu torów typu pump w mniej uprzywilejowanych społecznościach, której celem jest uczynienie kolarstwa i sportów akcji bardziej dostępnymi niż kiedykolwiek wcześniej. Bez względu na rasę, płeć czy religię, sport ma moc jednoczenia społeczności na całym świecie. Pump For Peace powstało właśnie w oparciu o to przekonanie. Poprzez uczynienie sportu bardziej dostępnym, możemy pomóc w promowaniu bardziej tolerancyjnej przyszłości.

Velosolutions od ponad dziesięciu lat buduje pumptracki na całym świecie i przez ten czas była świadkiem zmiany lokalnej społeczności  poprzez zwiększanie dostępności sportu. Pumptracki to nie tylko niesamowita zabawa dla wszystkich, ale także możliwość jednoczenia społeczności, zaszczepiania pasji oraz promowania zdrowego i aktywnego stylu życia.

 

 

Jak możesz pomóc, wziąć udział i przekazać darowiznę
Odwiedź stronę pumpforpeace.com/neverresting, aby przekazać darowiznę i pomóc w osiągnięciu celu 1 miliona euro na projekty w Afryce, Ameryce Środkowej i Południowej, Azji i na Bliskim Wschodzie.

 

Rower - SCOTT Ransom eRIDE
Po wygraniu niemal każdego testu, w którym brał udział, mogliśmy zrobić tylko jedną rzecz, aby uczynić Ransoma bardziej zabawnym i wszechstronnym: stworzyć wersję E-Bike. Dla mistrza świata Nino Schurtera rower SCOTT Ransom eRIDE został wyposażony w bardzo specjalny zestaw składający się z RockShox Zeb Ultimate, przerzutki SRAM Eagle AXS, karbonowych kół Syncros Revelstoke 1.0 i kierownicy Hixon oraz systemu Bosch Performance CX

Ten rower zna wszystkie sztuczki, aby dotrzymać kroku Mistrzowi Świata XCO, podczas gdy on nadal przesuwa go do granic możliwości. Odkryj pełną specyfikację poniżej.

Specyfikacja

Rama: SCOTT Ransom eRIDE- 180mm skok
Widelec: Rock Shox Zeb Ultimate - 180mm skok
Dmaper: RockShox Super Deluxe Ultimate
Silnik: Bosch Performance CX
Bateria: PowerTube 625Wh
Display: Bosch Kiox
Przerzutka: Sram Eagle AXS X01 12s
Manetka: Sram Eagle AXS
Kasetra: Sram Eagle 10-52T
Hamulce: Sram Code RSC
Kierownica: Syncros Hixon iC 1.0 Rise
Sztyca: Sram Reverb AXS
Siodło: Syncros Tofino V 1.0
Koła: Syncros Revelstoke 1.0
Opony: Maxxis Assegai 2.5WT DH casing
Gripy: Syncros foam
Nóżka: Syncros Fully E-MTB 2 Bolts

 

 

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter