Opublikowano: 2021-10-28 22:08:33

NOWY kokpit Fraser iC SL - SCOTT Spark

Nowy kokpit Fraser iC SL

Nowy SCOTT Spark charakteryzuje się dużą aktualizacją kokpitów Fraser, ponieważ przechodzimy na częściowo zintegrowany system przewodów. Nowa integracja z mostkiem i systemem osłon sprawiają, że wszystko jest ładne i schludne. Zaktualizowaliśmy kąt pochylenia i wzniesienia zgodnie z aktualnymi najlepszymi praktykami ergonomicznymi, a kierownica posiada wiele różnych mocowań, bez względu na to, jakie akcesoria chcesz używać.

Fribourg, Szwajcaria.
Zintegrowane kokpity oferują mnóstwo korzyści dla użytkownika, a nasze nowe, zmodernizowane kokpity Fraser i Hixon po raz kolejny są liderem w dziedzinie tego, co jest możliwe. Zaprojektowane w siedzibie Syncros, nasze zespoły podjęły się wielu wyzwań, takich jak waga, konstrukcja, sztywność i integracja.  Stary Fraser zwyciężał w wielu Pucharach Świata i Mistrzostwach Świata,  zdobył złoto olimpijskie w tym roku pod wodzą Toma Pidcock'a w Tokio, więc nowa kierownica miała wiele do spełnienia.

Nowym wyzwaniem było przejście na zintegrowane kable w nowym SCOTT Spark. Musieliśmy wymyślić sposób na łatwe poprowadzenie kabli do główki ramy, co znacznie uporządkowało przód.

Nasi inżynierowie wykorzystali okazję, aby poprawić geometrię, aby jeszcze bardziej poprawić ergonomię i wyprodukowaliśmy gamę rozmiarów, aby każdy rowerzysta znalazł coś dla siebie, niezależnie od pozycji.

Nigdzie nie jest to bardziej prawdziwe niż w rękach naszej drużyny SCOTT-SRAM MTB.  Współpracując z naszymi specjalistami od rowerów i ergonomii opracowaliśmy kilka rozwiązań, które spełniają potrzeby naszych najlepszych zawodników. Nino Schurter wygrał Mistrzostwa Świata, a Lars Forster zwyciężył w Mistrzostwach Europy na kokpitach Fraser.

Kierownice te są częściej spotykane w wersjach XC i DC lub Down Country.  Aby dowiedzieć się więcej, kliknij na poszczególne linki i nie przegap filmu, aby zobaczyć, jak opracowaliśmy te kierownice z zespołem SCOTT-SRAM.

Zobacz ofertę

 


 

 

 

Przeczytaj więcej o nowych kokpitach

 


Odkryj tajemnice stojące za rozwojem kokpitu Fraser iC SL, na którym jeździ zespół SCOTT-SRAM MTB.


 

 

KLUCZOWE KORZYŚCI

 

 WAGA


 KONSTRUKCJA


 SZTYWNOŚĆ


 INTEGRACJA


 

 

 

 

 

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter