Opublikowano: 2021-11-09 22:53:10

Przedstawiamy Nowe buty gravelowe SCOTT

Nasze buty Gravelowe poradzą sobie na najtrudniejszych, najbardziej odległych równinach, w najdzikszych lasach czy na najbardziej epickich górskich podjazdach. Na rowerze i poza nim.

NOWY but Gravelowy to coś więcej niż tylko połączenie butów szosowych i górskich. Skrupulatnie zaprojektowaliśmy go od podstaw, aby sprostać wymaganiom ambitnych, rygorystycznych przygód na dwóch kółkach.

Musiał być lekki i szybki jak but szosowy. Potrzebne były wytrzymałe buty do rowerów górskich. Musiały być na tyle wygodne, aby można było w nich przemierzyć cały kontynent, z odpowiednią przyczepnością, aby można było w nich chodzić po najbardziej stromym i luźnym terenie.

Dla nas nie wystarczyło po prostu zatrzymać się i osiąść na styku butów do rowerów szosowych i górskich. Wzięliśmy najlepsze cechy obu butów, a następnie zoptymalizowaliśmy je pod kątem dokładnie takich przygód, jakich pragnie Twój rower gravelowy.

Gravel Tuned
Dla tych, dla których współzawodnictwo i duża prędkość są tym, co oznacza dla nich jazda po szutrze, model Gravel Tuned jest idealnym wyborem. Sztywniejsza podeszwa dla ultra wydajnego transferu mocy, w połączeniu z podwójnymi pokrętłami BOA® dla mikro-regulowanego dopasowania, zapewnia przewagę, która pozostawi konkurencję w tyle.

 

Gravel Pro
Dla tych, którzy marzą o długich wyprawach w odległe rejony, gdzie zsiadanie z roweru i chodzenie po zróżnicowanym terenie jest często częścią zadania, Gravel Pro jest właściwym wyborem. Jego nieco mniej sztywna podeszwa zapewnia większy komfort i elastyczność podczas chodzenia.

 

 

Gravel Pro występuje również w wersji damskiej, która jest dostępna w mniejszych rozmiarach.

Konstrukcja i cechy
Buty Gravel Tuned posiadają podeszwę zewnętrzną wykonaną z kompozytu włókna węglowego o indeksie sztywności 8 dla świetnego przenoszenia energii. Podeszwa zewnętrzna w butach Gravel Pro jest wykonana z kompozytu włókna szklanego o indeksie sztywności 6 dla większego komfortu.

Wszystkie modele posiadają nowo zaprojektowany bieżnik, który zapewnia doskonałą przyczepność podczas chodzenia bez zbędnego obciążania butów.

Cholewka butów została wykonana z lekkich i wytrzymałych materiałów. Cholewka jest łatwa do czyszczenia po błotnistych przejażdżkach. Dodane otwory wentylacyjne w cholewce zapewniają lepszą oddychalność.

Do tego dołożyliśmy system BOA® Fit dla precyzyjnego dopasowania i regulacji oraz wkładki ErgoLogic dla maksymalnego komfortu Twojej stopy.

System wpuszczanych, dwubolcowych zaczepów umożliwia połączenie z różnymi systemami pedałów, zapewniając jednocześnie maksymalną przyczepność podczas chodzenia.

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter