Opublikowano: 2021-11-25 21:11:22

Nowe oświetlenie SYNCROS - Nanaimo & Campbell

Nowe rowerowe oświetlenie Nanaimo & Campbell

Noc przynosi zupełnie nowy zestaw wyzwań, a jazda po ulubionym szlaku może być zupełnie inna w ciemności. Nasze nowe lampki Nanaimo i Campbell są pełne funkcji, które sprawią, że będziesz mógł kręcić pedałami po godzinach.

Fribourg, Szwajcaria. Wraz z nadejściem zimy na półkuli północnej i rozpoczęciem okresu braku światła dziennego, lampki nocne znów stają się tematem zainteresowania. Na rok 2022 firma Syncros opracowała zupełnie nową gamę lampek dla konsumentów, której przyświeca wiele celów - integracja, inteligentne spalanie i inteligentny design.

Zaprojektowane tak, aby bezproblemowo integrować się z naszymi zintegrowanymi kokpitami Creston, Fraser i Hixon, lampkę Nanaimo można zamontować na wiele różnych sposobów. Lampka może być również zamontowane na zwykłej kierownicy. Nasi inżynierowie skupili się na zaprojektowaniu oświetlenia o optymalnym utrzymaniu mocy i czasie świecenia. Zbyt często światła tracą moc, gdy zaczynają się przegrzewać. Do tego dochodzi wiele trybów dostępnych dla rowerzysty, zwłaszcza tryb światłoczuły, który automatycznie dostosowuje się do światła otoczenia, aby przedłużyć żywotność baterii i zapewnić maksymalną widoczność innym użytkownikom drogi.


 

 

 

Zobacz oświetlenie

 

 KLUCZOWE CECHY

 Wielkie plenery nie zamykają się wieczorem, czy to szosa, MTB czy gravel. Wieczorem lub wczesnym rankiem świat może wyglądać zupełnie inaczej. Poznaj szlaki i dziką przyrodę w zupełnie nowy sposób dzięki naszej nowej serii oświetlenia rowerowego.

Skupiliśmy się na obszarach, które mają znaczenie. Moc wyjściowa została zaprojektowana tak, aby była stabilna i pozostawała na pełnej mocy przez dłuższy czas świecenia bez spadku mocy. Podobnie wzór wiązki i oświetlenie zostały zaprojektowane tak, aby inteligentnie oświetlać drogę, maksymalizując widoczność na trasie.

 

 

KOLEJNY POZIOM INTEGRACJI

 

 

 


Przygotowaliśmy również szereg opcji montażu z przodu, bez względu na rodzaj używanej kierownicy lub akcesoriów, które chcesz mieć przy sobie.

 

 

 

 

 

Podobnie z tyłu zastosowaliśmy nasz system mocowań multimount, który pozwala na zamontowanie lampki, błotnika i torby w dowolnej kombinacji..

 

 

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter