Opublikowano: 2022-01-03 12:17:52

Przedstawiamy Nową kolekcję TUNED 2022!

Przedstawiamy kolekcję TUNED 2022

Kolekcja Tuned jest najbardziej ekskluzywną kolekcją rowerów, odzieży i sprzętu do jazdy po szlakach, enduro, downhillu i - co jest zupełną nowością - jazdy po szutrach.

Givisiez, Szwajcaria. Grudzień 2021. W firmie SCOTT staramy się tworzyć najnowocześniejsze produkty, wykorzystując najnowsze dostępne technologie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w wielu segmentach sportów outdoorowych, zespoły inżynierów i projektantów SCOTT są w stanie spojrzeć poza to, co jest potrzebne dzisiaj i opracować produkty, które jutro pozwolą ludziom stanąć na podium. Dlatego kolekcja 2022 Tuned jest wynikiem rozległej wiedzy SCOTT i prawdziwym pokazem innowacji i designu.

Używana przez elitarnych sportowców i ambasadorów w wielu dyscyplinach oraz fanów SCOTT na całym świecie, kolekcja Tuned umacnia tożsamość marki SCOTT w górnych warstwach sportu. Kolekcja Tuned jest głęboko zakorzeniona w profesjonalnych wyścigach, była ścigana na torach Pucharu Świata i w Enduro World Series odpowiednio przez zespoły wyścigowe SCOTT DH FACTORY DH i SCOTT SR Suntour Enduro. Jeśli ta kolekcja produktów jest wystarczająco dobra dla najlepszych zawodników na świecie, to jest ona wystarczająco dobra dla każdego rowerzysty.

Wykonana z wytrzymałych materiałów, wyposażona w innowacyjne technologie i zoptymalizowana pod kątem stylu jazdy, odzież i sprzęt z kolekcji Tuned są najlepszymi produktami w naszej ofercie MTB i Gravel.

 

Kolekcja Tuned
Kolekcja obejmuje niektóre z najlepszych rowerów, odzieży i sprzętu SCOTT. Zastosowaliśmy to samo podejście, które wykorzystujemy przy projektowaniu naszych rowerów, aby zapewnić rowerzystom kompletny zestaw. Rezultatem jest wysoce innowacyjna kolekcja Tuned, w której znajdują się najważniejsze elementy rowerów górskich i gravelowych, takie jak kask Stego, okulary przeciwsłoneczne Pro Shield, a także nowy but 2022 Gravel i zupełnie nowy zestaw Gravel Tuned. Odkryj kolekcję poniżej.

 

 

2022 Tuned - Rowery
Kolekcja 2022 Tuned Bike jest tak kompletna, jak to tylko możliwe i oferuje rowery dla każdego stylu jazdy. Od zupełnie nowych platform SCOTT, takich jak Spark 900, Addict Gravel i Patron eRIDE, do rowerów do jazdy po szlakach, takich jak Genius i niesławnych rowerów DH, takich jak Gambler.
Odkryj kolekcję 2022 Tuned ! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flo Payet Gambler Tuned.

 

SCOTT Gravel Tuned

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter