Opublikowano: 2022-01-20 18:52:27

Przedstawiamy biegową kolekcję SCOTT z Gore-Texem

POZOSTAŃ SUCHY DZIĘKI NOWYM GORE-TEX-OWYM BUTOM

Nadeszła zima, a wraz z nią mokre stopy od śniegu, błota i wody. Od leśnych ścieżek, przez korzenie i błoto, aż po kamieniste górskie szlaki, nowe buty SCOTT z Gore-Texem potrafią to wszystko i nadal utrzymują Twoje stopy suche.

W nowej kolekcji butów trailowych z Gore-Texem, bestsellerowe buty trailowe SCOTT - Kinabalu 2 i Supertrac 3 - zostały przeprojektowane tak, aby sprostać każdemu biegowi w chłodniejszym i bardziej błotnistym sezonie. Oba buty są teraz dostępne z cholewkami z Gore-Texu i posiadają popularne podeszwy trakcyjne. W rezultacie powstała zimowa kolekcja butów, które zapewniają wydajność, ochronę i komfort na mokrym, błotnistym i oblodzonym terenie.

Kinabalu 2 GTX i Supertrac 3 GTX są dostępne w modelach damskich i męskich oraz w wielu nowych wersjach kolorystycznych.

 


Kinabalu 2 GTX
Najbardziej wszechstronny but biegowy SCOTT to doskonała opcja do biegania po skałach, korzeniach i szlakach. Połączenie technologii Gore-Tex z podeszwą zewnętrzną Versatile Traction sprawia, że Kinabalu 2 GTX to najlepszy but do utrzymywania stóp w cieple i suchości, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych osiągów podczas biegania w zróżnicowanym terenie.

Budowa i właściwości
Kinabalu 2 GTX wyposażono w SCOTT KINETIC FOAM, która jest lekką i bardzo responsywną pianką, zwracającą 14% więcej energii niż standardowa EVA (etylen-octan winylu), co skutkuje miękkim, ale stabilnym i bardziej dynamicznym biegiem.

Unikalny kształt rocker naszej podeszwy środkowej eRIDE tworzy bardzo stabilną pozycję pośrednią, promując szybszy, bardziej wydajny i dynamiczny styl biegania, jednocześnie redukując uderzenia pięty.

Podeszwa zewnętrzna Versatile Traction zastosowana w modelu Kinabalu 2 GTX zapewnia przyczepność w różnym terenie, od leśnych ścieżek przez korzenie po błotniste podłoże. Wielowarstwowe wypustki optymalizują kontakt z podłożem, wgryzając się w każdą twardą nawierzchnię.

 


 

 

Supertrac 3 GTX
Supertrac 3 jest najpopularniejszym butem górskim SCOTT'a. W modelu Supertrac 3 GTX, jego unowocześniona cholewka z ripstopu została teraz wzmocniona technologią Gore-Tex, tworząc najbardziej wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne but w kolekcji. Wyposażony w podeszwę zewnętrzną All Terrain Traction, Supertrac 3 GTX jest zbudowany tak, aby poradzić sobie ze wszystkim, od najbardziej błotnistych dolin po najbardziej surowe górskie grzbiety.

Budowa i właściwości
Nowa cholewka Nylon Ripstop zwiększa trwałość buta, a tym samym ochronę biegacza na kamienistym podłożu.s.

AEROFOAM+ koncentruje się na amortyzacji, co jest kluczowe dla wydajności w technicznym terenie w górach. Ta pianka podeszwy środkowej jest trwała i dynamicznie się odbija, zapewniając ochronę przy jednoczesnym zachowaniu wydajnego kroku.

W modelu Supertrac 3 GTX zastosowano podeszwę środkową eRIDE, która zapewnia szybszy i bardziej efektywny styl biegu. 

Dla lepszej trakcji, Supertrac 3 GTX wyposażono w podeszwę zewnętrzną All Terrain Traction. Strategicznie rozmieszczone wypustki zapewniają doskonałą trakcję podczas długich biegów w górzystym terenie, zapewniając dodatkową stabilność, gdy biegacze najbardziej jej potrzebują.

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter