Opublikowano: 2022-02-14 08:11:55

SCOTT Sports wygrywa cztery wyróżnienia ISPO Awards

SCOTT SPORTS WYGRYWA CZTERY WYRÓŻNIENIA ISPO AWARDS

Po ogłoszeniu zwycięzców 2022 ISPO Award, SCOTT Sports ogłasza, że otrzymał cztery nagrody za nowe produkty zimowe; potwierdzenie, że SCOTT jest liderem w dziedzinie innowacji i zrównoważonego rozwoju w swojej kolekcji produktów zimowych.

Givisiez, Szwajcaria. Luty 2022. SCOTT Sports otrzymał nagrodę ISPO Awards za cztery nowe produkty z kolekcji 22-23 Wintersports: kask Blend Plus, plecak Patrol E2, gogle Shield Recycled i narty Superguide 95 LT. Nadchodząca kolekcja 22-23 Wintersports będzie najbardziej progresywną jak dotąd kolekcją SCOTT, której rdzeniem będzie zrównoważony rozwój. "Innowacja, Technologia, Design to podstawowe wartości SCOTT i ta wizja przewija się przez wszystko co robimy. Cieszymy się, że nasze nowe produkty zostały docenione przez ISPO, ponieważ staramy się ustanowić nowy standard w zrównoważonym i innowacyjnym rozwoju produktów", powiedział Reto Aeschbacher, CMO w SCOTT.

Godnymi uwagi laureatami nagrody są pierwsze w swoim rodzaju Shield Recycled Gogle i Superguide 95 LT narty, oba należące do kolekcji SCOTT Re-source, grupy produktów, które spełniają surowe wewnętrzne kryteria zrównoważonego rozwoju, bez uszczerbku dla wydajności. "W SCOTT jesteśmy narciarzami, rowerzystami, biegaczami i kochamy nasz plac zabaw na świeżym powietrzu. Naszą filozofią jest szanowanie go i dążenie do bycia odpowiedzialnym ekologicznie, jeśli chodzi o nasze produkty" - komentuje CSR Andrew Goodman.

Ponadto, nagrody ISPO dla plecaka Patrol E2 i kasku Blend Plus są wyrazem uznania dla zaangażowania SCOTT w dostarczanie najbezpieczniejszych, najbardziej progresywnych produktów dla narciarzy na całym świecie. "W SCOTT naszym zadaniem jest dostarczanie najlepszych narzędzi do pracy i dostarczanie wiodących technologii naszym użytkownikom - niezależnie od tego, czy jest to narciarz amator, zawodnik freeride, ski tourer, czy narciarz all mountain" - powiedziała Sandra Schoop, Backpack & Bags Product Manager.


 


GOGLE SHIELD RECYCLED

Gogle Shield Recycled reprezentują pierwszy krok SCOTT w świat produktów z odzysku. Gogle, oparte na kultowym stylu Shield, mają ramkę z TPU pochodzącą w 100% z recyklingu, wykonaną ze starych gogli SCOTT, które zakończyły swój okres użytkowania, oraz pasek z nylonu Fulgar pochodzący w 100% z recyklingu. Shield Recycled jest dowodem koncepcji, która pokazuje przyszłe możliwości rozwoju produktów na zasadzie cyrkularnej w SCOTT.


 

NARTY SUPERGUIDE LT 95

Nowe  Narty Superguide LT 95 to pierwsze ekologiczne narty od SCOTT, które łączą w sobie zrównoważone materiały i wyjątkową dbałość o szczegóły, aby zapewnić najbardziej odpowiedzialnie wyprodukowane narty do tej pory. Certyfikowany rdzeń drewniany i konstrukcja z włókna lnianego są połączone z 50% bio-opartym topsheetem, 50% bazą z recyklingu, częściowo przetworzonymi krawędziami i zredukowanymi tuszami graficznymi. Materiały zostały starannie dobrane tak, aby nie tylko były odpowiedzialne, ale również zapewniały wyjątkowe wrażenia z jazdy na nartach.


 

PLECAK PATROL E2

Plecak Patrol E2 to najlepszy plecak lawinowy SCOTT do freeskiingu. Ewoluując od kultowego Patrol E1, Patrol E2 Backpack jest pierwszym na rynku, który zawiera nowy system lawinowy Alpride E2 - najlżejszy system elektroniczny jaki do tej pory powstał  z najnowocześniejszą technologią superkondensatora. Nowy plecak Patrol został przeprojektowany z użyciem tkaniny Cordura ripstop, zwiększonej wytrzymałości oraz zoptymalizowanych rozwiązań mocowania i przechowywania sprzętu backcountry, co czyni go najbardziej niezawodnym plecakiem lawinowym SCOTT.


 

KASK BLEND PLUS

Całkowicie nowy Kask Blend Plus Helmet  jest pierwszym w swoim rodzaju produktem dla SCOTT i wyznacza nowy punkt odniesienia dla zintegrowanych kasków. Kask wyposażony jest w opatentowany mechanizm Magnetic Visor Mechanism i cylindryczną szybę, z technologią Amplifier zwiększającą kontrast, niezrównane pole widzenia i kompatybilność z okularami, w połączeniu z kaskiem MIPs, który może pochwalić się aktywną wentylacją i technologią 360 Pure Sound. Kask Blend Plus łączy wiodące w branży doświadczenie SCOTT w rozwoju zarówno gogli, jak i kasków z nowoczesnym designem, aby stworzyć kask połączony  z goglami jako jedna całość, który jest niepodobny do niczego na rynku.


 

 

Nagrody ISPO to renomowane wyróżnienia przyznawane przez jedną z wiodących międzynarodowych platform sportowych. Oceniane przez niezależne jury, nagrody wyróżniają najbardziej innowacyjne produkty w całej branży. Reto Aeschbacher, CMO w SCOTT Sports komentuje: "SCOTT i ISPO współpracują ze sobą od wielu lat i jesteśmy zachwyceni, że nasze produkty po raz kolejny zostały docenione przez ISPO Awards. Widzimy ogromne znaczenie platformy ISPO i wartość, jaką wnosi ona dla naszych Dealerów, partnerów medialnych i konsumentów podczas prezentowania naszej marki."

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter