Opublikowano: 2022-02-27 21:17:00

Najnowsza damska kolekcja SCOTT Contessa Signature

Givisiez, Szwajcaria. Luty 2022. Contessa Signature jest kolekcją rowerów, odzieży i sprzętu dla kobiet firmy SCOTT. Ta jedyna w swoim rodzaju gama sześciu rowerów górskich, szosowych, gravelowych i elektrycznych, pasujących do niej zestawów, kasków, butów i akcesoriów została zaprojektowana przez kobiety i dla kobiet. Kolekcja Contessa Signature to produkty dla tych, którzy poważnie traktują zarówno osiągi, jak i czysty design swoich rowerów i sprzętu.

Contessa Signature, która zadebiutowała w 2021 roku, powraca w 2022 roku nie tylko ze świeżym wyglądem, ale także z imponującą linią nowych rowerów, w tym Contessa Spark RC, Contessa Addict Gravel i Contessa Patron eRIDE. Ta flagowa linia została stworzona, aby podkreślić głębię oferty SCOTT dla kobiet, od rowerów do wyścigów przełajowych i szosowych, po rowery zdolne do jazdy poza utartymi szlakami i dalej niż myślałaś, że to możliwe.

 

Historia, która kryje się za Contessa Signature
W 2021 r. zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby pójść o krok dalej w naszej od dawna znanej linii rowerów Contessa przeznaczonych dla kobiet. Powołano mały, ale oddany zespół, który zebrał głosy kobiet różnych narodowości, w różnym wieku, o różnym poziomie doświadczenia w jeździe i różnych dyscyplinach.

Cel był prosty, a pomysł daleki od rewolucji: stworzyć kolekcję produktów, które my, kobiety z SCOTT, kochamy.

Z dużą ilością czasu i pasji narodziła się Contessa Signature. Kolekcja rowerów, odzieży i sprzętu dla wszystkich dyscyplin kolarstwa zaprojektowana przez kobiety i stworzona dla kobiet. Rezultat: prosta, piękna i klasyczna, czarna kolekcja dobrze dopasowanej odzieży i sprzętu z grafikami inspirowanymi naturą oraz rowery z możliwością transformacji.

Kolekcja Contessa Signature została zaprojektowana i stworzona dla kobiet, które są silne, szybkie i poważnie podchodzą do wyglądu i osiągów swoich rowerów i sprzętu.  Bez względu na to, czy pedałujesz po chodniku, pokonując najwyższe przełęcze, czy też zjeżdżasz w dół po słodkich wstęgach singletracka, ta kolekcja dotrzyma Ci kroku - niezależnie od tego, w którą stronę się poruszasz.

Odrodzona Contessa Signature
Po udanym starcie chcieliśmy, aby nowa nić splotła flagową kolekcję damską SCOTT na rok 2022. Motyw wody wyrósł z inspiracji, że kobiety są jak woda. Mogą być spokojne i kojące, stanowiąc bazę dla całego życia. Jednocześnie siła wody, podobnie jak siła kobiety, jest często niedoceniana. Zostaw ją w spokoju, a z wytrwałością i cierpliwością jest w stanie wyrzeźbić górę ze skały. Bez względu na to, jak mała jest kropla wody, jej energia wywołuje efekt falowania.

Piękne i opalizujące rowery Contessa
Ponad 40 rowerów SCOTT Contessa górskie, szosowe, gravelowe i eRIDE to wyjątkowa linia zaprojektowana z myślą o kobietach. Kiedy widzisz rower z nazwą Contessa, wiesz, że jest to rower dla kobiet, który został przez nas wyjątkowo starannie dostrojony, aby jeździł idealnie już od pierwszego naciśnięcia pedałów.

W kolekcji Contessa Signature znajdziesz sześć naszych rowerów klasy premium.

Są to całkowicie nowa Contessa Spark RC dla zawodników cross-country, Contessa Ransom dla wielkich górskich przygód, Contessa Addict RC do pokonywania najwyższych przełęczy na drodze, Contessa Addict Gravel do gubienia się na szutrze, Contessa Addict eRIDE dla tych, którzy chcą jechać dalej i szybciej oraz całkowicie nową Contessę Patron eRIDE dla tych, którzy są gotowi pokonać każdy szlak, przez cały dzień.

 

 

 

Pełna stylizacja z wykorzystaniem odzieży i wyposażenia
W SCOTT sami jesteśmy rowerzystami i pasjonujemy się tym, co robimy. Dlatego wkładamy wiele wysiłku i mocy inżynieryjnej nie tylko w nasze rowery Contessa, ale także we wszystkie ubrania i sprzęt, których rowerzyści potrzebują, aby spędzić dzień na szosie, wysoko w górach lub głęboko w lesie.

Kolekcja Contessa Signature obejmuje odzież i sprzęt pasujące do rowerów. Obejmuje ona zestaw trailowy, który ma wszystko, czego potrzebujesz na długie dni w górach, z technicznymi, oddychającymi materiałami i regularnym dopasowaniem, aby zapewnić Ci doskonałą ochronę i zakres ruchu. Zestaw do jazdy długodystansowej jest wszechstronny, przeznaczony dla rowerzystów żądnych przygód, wykonany z oddychających materiałów, a zestaw RC, który można nosić na szosie lub na trasie XC, jest ściśle dopasowany, aby zapewnić maksymalną wydajność aerodynamiczną.

Jeśli chodzi o sprzęt, zupełnie nowe buty Gravelowe i RC Comp dają poczucie pewności po wpięciu. Pas biodrowy Trail i plecak Protec Airflex służą do przenoszenia niezbędnych rzeczy, a wielokrotnie nagradzany kask SCOTT Centric i nowy kask Argo chronią to, co najważniejsze. Ta kolekcja jest tak kompletna, jak to tylko możliwe. 

 

 


 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter