Opublikowano: 2022-03-08 07:46:07

World Bicycle Relief współpracuje z firmą SCOTT-SRAM

Wygraj limitowaną edycję Spark dla World Bicycle Relief

SCOTT-SRAM MTB Racing, wraz z Nino Schurterem i Kate Courtney, oferują szansę wygrania jedynego w swoim rodzaju Sparka RC i przeżycia dnia na Pucharze Świata, dochód wesprze World Bicycle Relief.

Givisiez, Szwajcaria. SCOTT Sports z dumą ogłasza, że SCOTT-SRAM MTB Racing Team wesprze World Bicycle Relief poprzez specjalną loterię. Loteria, której organizatorami są Nino Schurter i Kate Courtney, odbywa się za pośrednictwem globalnej platformy VIPrize, dzięki której można kupić jedyne w swoim rodzaju rowery SCOTT Spark RC w limitowanej wersji kolorystycznej Supersonic x WBR, a także wycieczkę dla dwóch osób na jeden z tegorocznych Pucharów Świata UCI z dostępem do kulis wyścigu i zespołu SCOTT-SRAM MTB. Cały dochód z loterii zostanie przekazany na rzecz organizacji non-profit World Bicycle Relief, która mobilizuje ludzi dzięki sile rowerów.

Loteria jest częścią długoterminowej współpracy pomiędzy SCOTT Sports i World Bicycle Relief, która do tej pory obejmowała darowizny pieniężne i produktowe od SCOTT na rzecz wspierania istotnych działań World Bicycle Relief. Dzięki współpracy z SCOTT-SRAM MTB Racing, możliwe jest teraz zaoferowanie tej naprawdę wyjątkowej okazji do wsparcia World Bicycle Relief.

"Jesteśmy zachwyceni współpracą z firmą SCOTT Sports i zespołem SCOTT-SRAM w tej kampanii, której celem jest zebranie funduszy na rzecz World Bicycle Relief. Chociaż darczyńcy będą mieli okazję wygrać ten jedyny w swoim rodzaju rower, to wpływ tej akcji pomoże zapewnić możliwości na całe życie osobom, które otrzymają Buffalo Bicycle. Ogromne podziękowania dla globalnej społeczności SCOTT Sports za pomoc w zapewnieniu jaśniejszej przyszłości tak wielu osobom dzięki Mocy Rowerów" - komentuje Dave Neiswander, Dyrektor Generalny World Bicycle Relief.

Loteria SCOTT-SRAM MTB Racing Team będzie trwała od 7 marca do 3 czerwca. Oprócz możliwości wygrania Sparka RC i wycieczki VIP, loteria oferuje również nagrody takie jak podpisane zdjęcia, koszulki i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.viprize.org/scott

 

 

 

 

"Wierzymy ponad wszystko w znaczenie rowerów i cieszymy się, że razem z Nino Schurterem, Kate Courtney i całym zespołem SCOTT-SRAM możemy wesprzeć akcję World Bicycle Relief".

Thomas Frischknecht
Szef zespołu
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 


 

 

VIPrize Raffle: Wygraj Spark RC i VIP-owską przygodę na Pucharze Świata

Loteria zostanie zorganizowana przez globalną platformę VIPrize, która oferuje możliwość zakupu wejściówek do głównej loterii, a także wygrania wyjątkowych nagród SCOTT-SRAM.

Główną nagrodą w loterii jest limitowana edycja roweru SCOTT Spark RC w jedynej w swoim rodzaju kolorystyce Supersonic x WBR oraz możliwość odebrania go osobiście od zespołu SCOTT-SRAM MTB podczas jednego z nadchodzących Pucharów Świata UCI.

Zwycięzca otrzyma 2 x bilety VIP na jeden z Pucharów Świata i doświadczy ekskluzywnej wycieczki za kulisy wraz z zespołem SCOTT-SRAM MTB.

Ponadto, w zależności od kwoty darowizny, istnieje możliwość wygrania wielu innych ekskluzywnych nagród gwarantowanych, takich jak podpisane zdjęcia, koszulki mistrzowskie, a nawet ekskluzywne miejsca na przejażdżkach rowerowych.

A najlepsze jest to, że każda darowizna wspiera organizację World Bicycle Relief, organizację non-profit, która mobilizuje ludzi poprzez Moc Rowerów. Dzięki rowerom Buffalo z World Bicycle Relief ludzie są w stanie uwolnić swój potencjał i tworzyć lepszą przyszłość dla siebie, swoich rodzin i całej społeczności.

Poznaj specyfikację Supersonic x WBR SCOTT Spark RC :

Rama: Scott Spark RC Supersonic Carbon HMX with Integrated Suspension Technology
Widelec: RockShox SID Ultimate RD3 Air
Damper: RockShox NUDE 5 RLC3 Trunnion SCOTT custom
Manetka: Scott Twinloc 2 remote, 3 Suspension modes
Napęd: SRAM XX1 EAGLE AXS 12S
Hamulce: SRAM Level Ultimate Stealth
Kokpit: Syncros Fraser iC SL XC Carbon
Sztyca: Syncros Carbon Seatpost
Siodło: Syncros Belcarra 1.0 Regular 1.0
Koła: Syncros Silverton SL
Opony: Maxxis Rekon Race

 

O World Bicycle Relief
World Bicycle Relief jest organizacją non-profit, której celem jest umożliwienie milionom ludzi na całym świecie uwolnienia ich potencjału i stworzenia lepszego życia dzięki mocy rowerów. Rozprowadzając specjalnie skonstruowane rowery Buffalo, World Bicycle Relief jest w stanie pomóc jednostkom i społecznościom w regionach wiejskich w poprawie ich warunków życia dzięki mobilności, jaką zapewniają rowery, umożliwiając uczęszczanie do szkoły, korzystanie z opieki zdrowotnej i dostarczanie towarów na rynki.Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter