Opublikowano: 2022-03-13 18:34:55

NOWE video - Brama startowa z Deanem Lucasem

Brama startowa z Deanem Lucasem

Zawodnik Elity SCOTT DH Factory wyrusza na australijską trasę, która nadała jego karierze rozpędu.

Mt. Beauty, Australia, Luty 2022. Kurz, zamieniony w błoto, które zamienia się w kurz. Witamy na letnich wyścigach w południowo-wschodniej Australii.
Fabryczny zawodnik SCOTT DH, Dean Lucas, powrócił na ojczystą ziemię, aby wziąć udział w Pucharze Świata poza sezonem, a nie ma lepszego sposobu na trenowanie do wyścigów niż... wyścigi na płaskim terenie.
Mt. Beauty to małe miasteczko położone w górzystym High Country w Victorii, w Australii. Tutejszy tor wyścigowy cieszy się złą sławą wśród australijskich zjazdowców, a tak się składa, że to właśnie na nim Dean rozpoczął swoją karierę w kolarstwie górskim.

Wskocz na pokład razem z Deanem, który wraca na słynny tor DH, gdzie wszystko się zaczęło, w Mt. Beauty, na drugą rundę 2022 Victorian DH Series.

 

Zobacz video tutaj

 

 

 

 

 

"Zwycięstwo zawsze jest czymś wyjątkowym, ale tym bardziej, gdy ma miejsce na Mt. Beauty.
To miejsce, w którym dorastałem jeżdżąc i ścigając się już od ponad 16 lat. W tym czasie przeżyłem tam kilka ważnych chwil, które pomogły mi ukształtować moją karierę."

Dean Lucas
SCOTT DH Factory

 


 

 

Tereny szkoleniowe z Deanem Lucasem
Zobaczcie kolejny australijski edit z Deanem, który poza sezonem pokazuje swoje dążenie do osiągania elitarnych wyników, a także wyjątkowe środowisko domowe, które kształtuje jego rygorystyczny program treningowy.

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter