Opublikowano: 2022-04-15 11:08:35

Każda przygoda o każdej porze roku

Każda przygoda o każdej porze roku.

Zaprojektowana z myślą o poszukiwaczach przygód, kolekcja Mountain Wear zabierze Cię wszędzie tam, gdzie chcesz się udać. Od jazdy na rowerze po wędrówki i wszystko pomiędzy. Techniczne, wytrzymałe materiały, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Givisiez, Szwajcaria. Kwiecień 2022. Kolekcja SCOTT Mountain Wear została zaprojektowana, aby wspierać entuzjastów wielu sportów w ich poszukiwaniach wydajności, komfortu i wszechstronności przez cały rok. Dzięki nowej, odświeżonej palecie kolorów, drugi rokz rzędu  kolekcja jest dobrym towarzyszem podczas uprawiania wielu aktywności. Idealna do jazdy na rowerze, wędrówek i wszystkiego, co pomiędzy.

W kolekcji zastosowano elastyczne tkaniny zapewniające większy zakres ruchu, wytrzymałe panele w miejscach narażonych na kontakt z ostrymi skałami lub terenem oraz elementy typowo outdoorowe, takie jak wzmocnione panele na ramionachpo szelki plecaków.

 

 

 

Nowy sezon, nowe kolory
Każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy lubisz jaskrawe, czy stonowane kolory, znajdziesz je w kolekcji Mountain Wear. Znajdziesz w niej m.in. wędzoną zieleń, miedziany pomarańcz, północny niebieski, błotnistą zieleń i czerń.

Właściwości
Lekka, wytrzymała i funkcjonalna. I o to w tym wszystkim chodzi. Aby można było zabrać tą kolekcję na każdą przygodę, zadbaliśmy o to, aby stworzyć uniwersalne elementy, które wytrzymają trudne warunki zewnętrzne, a jednocześnie pozwolą Ci przekraczać własne granice.

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter