Opublikowano: 2022-04-24 11:06:29

Sportowcy SCOTT w nowej kampanii Follow Your Vision

"Follow Your Vision" ze sportowcami SCOTT

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda droga sportowca na szczyt? Co ich napędza i sprawia, że tak ciężko pracują, by osiągnąć swój cel? Właśnie to odkryjemy w ramach kampanii Podążaj za swoją wizją.

Givisiez, Szwajcaria.Kwiecień 2022.
Przedstawiamy Follow Your Vision - nową kampanię prowadzoną wspólnie ze sportowcami SCOTT, która ma zainspirować Cię do wyjścia z domu i "podążania za swoją wizją".

W ramach kampanii sportowcy SCOTT ze wszystkich dyscyplin - rowerów, sportów zimowych, biegania i sportów motorowych - spotykają się, aby opowiedzieć swoje wyjątkowe historie o podążaniu za swoją wizją w indywidualnych dążeniach do bicia rekordów, polowania na podium i osiągania celów.

W kampanii Follow Your Vision, w której udział biorą Jeremie Heitz, Scotty Laughland, Marine Cabirou, Jackie Paaso i inni, każdy sportowiec otrzyma limitowaną parę okularów przeciwsłonecznych Pro Shield. Te jedyne w swoim rodzaju okulary przeciwsłoneczne pojawią się w materiałach udostępnianych przez sportowców, którzy opowiedzą swoje historie związane z podążaniem za swoją wizją.


 

 

 

"W sporcie i w życiu najważniejsza jest świadomość tego, gdzie jestem i dokąd zmierzam. Dokąd zmierzam teraz, dokąd zmierzam jutro i dokąd zmierzam w bardziej odległej przyszłości. Moja wizja określa sens tego wszystkiego i zapewnia cel, motywację i znaczenie. Wyznacz wizję i podążaj za nią!"

Andy Symonds
SCOTT biegacz

 

  

 

 

 

"Podążanie za swoją wizją oznacza dla mnie posiadanie celów w życiu i ciężką pracę, aby je urzeczywistnić. Co najważniejsze, robić to na swój własny sposób, podążając za tym, jak wyobrażamy sobie osiągnięcie tych marzeń i celów. Podążam za swoją wizją, pozostając wierna sobie!"

Jackie Paaso
SCOTT narciarka

 

 

 

 

 

Pro Shield oklulary przeciwsłoneczne

WYDAJNOŚĆ & STYL
SCOTT Pro Shield to połączenie wydajności i stylu. Duża cylindryczna szyba zapewnia ogromne pole widzenia, a nowoczesny design sprawia, że w każdej sytuacji nie sposób się oderwać.

KOMFORT & DOPSAOWANIE
Całkowicie przeprojektowany, antypoślizgowy nosek zapewnia wygodę i przyczepność nawet podczas kiedy Twoja twarz jest spocona. Aby idealnie dopasować okulary Pro Shield, wyposażono je w regulowane zauszniki z gumową nakładką. Można je zginać i dopasowywać do własnych preferencji.

WENTYLACJA & PRZEPŁYW POWIETRZA
Otwory wentylacyjne zostały zaprojektowane z dużą precyzją, aby zapewnić wentylację i zapobiec parowaniu. Stabilizacja paska łączy nosek z ramką i zapewnia kontrolę przepływu powietrza, dzięki czemu oczy są chronione przed wiatrem.

Bardzo ograniczona ilość okularów przeciwsłonecznych Pro Shield Follow Your Vision będzie dostępna w sprzedaży. Oprócz limitowanej edycji, oferujemy również okulary Pro Shield w wersji in-line, które są dostępne w kilku różnych wersjach kolorystycznych.

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter