Opublikowano: 2022-05-02 09:19:18

Nowy sezon Nowy odcinek - Gotowy do wyścigu z Andri Frischknecht

Nowy sezon 'Race Ready' już jest  !

Poznaj najnowsze informacje od zespołu nr 1 na świecie w wyścigach MTB. Od porad treningowych po testy wydajności, Andri Frischknecht sprawi, że będziesz gotowy do startu.

Givisiez, Szwajcaria. Po sukcesie pierwszego sezonu, nasza seria "Race Ready" powraca w 2022 roku z nowym sezonem i kilkoma nowymi, ekscytującymi odcinkami. Ponownie skupimy się na wyścigach z Andri Frischknechtem, naszym szwajcarskim kolarzem z zespołu SCOTT-SRAM MTB Racing Team.

Jako zawodnik Pucharu Świata, wnosi on bogate doświadczenie zdobyte w ciągu 10 lat ścigania się na najwyższym poziomie. Nasza seria "Gotowy do wyścigu" ma na celu przybliżenie rzemiosła wyścigowego, treningu, taktyki i ustawień roweru zawodnika Pucharu Świata, podzielonych na małe kawałki, z udziałem Andriego i jego kolegów z najlepszej drużyny MTB na świecie.

Gotowy do wyścigu?

 

Zobacz nowy odcinek 1

 

 

 

 

 

W tym odcinku przedsezonowym rzadko zaglądamy do bazy SCOTT-SRAM, gdzie Andri, mistrz Pucharu Szwajcarii z 2021 roku, ćwiczy na siłowni. Następnie śledzimy jego testy sprawnościowe w Szwajcarskim Centrum Olimpijskim, a na koniec odkrywamy Zwift Pain Cave, w którym Andri trenuje zimą.


 

 

"Po 10 latach ścigania się na trasie Pucharu Świata nadszedł czas, aby oddać część tego, czego się nauczyłem. Mam nadzieję, że każdy zawodnik znajdzie tu coś dla siebie, od początkującego do zaawansowanego!"

Andri Frischknecht
SCOTT-SRAM MTB Racing Team

 

 

 

 


 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter