Opublikowano: 2022-05-22 17:10:24

Za kulisami SCOTT-SRAM Puchar Świata Nove Mesto

World Cup Nove Mesto z SCOTT-SRAM

Trzeci przystanek sezonu Pucharu Świata 2022 dla SCOTT-SRAM w czeskim Nove Mesto po raz kolejny zapisał się na kartach historii.

Nove Mesto, Czechy, 16 maja 2022. W jednym z najbardziej emocjonujących wyścigów MTB w ostatnim czasie (a może nawet w ogóle!), N1NO Schurter na oczach kibiców odjechał jako zwycięzca, mimo że nie był pierwszy. Jego postawa "nigdy nie poddawaj się aż do mety" była lekcją na całe życie i zaimponowała na wiele sposobów.
Równocześnie Andri Frischknecht wierzył w swoją szansę na miejsce w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata, zajął najlepsze w karierze 8. miejsce.

Prawdopodobnie kibicowałeś razem z N1NO podczas jego niesamowitego pościgu w trakcie wyścigu i widziałeś kilka niesamowitych scen. W najnowszym odcinku "Inside SCOTT-SRAM" pokażemy Wam to, czego nie widzieliście w telewizji. Zajrzyjcie do struktury zespołu, zajrzyjcie za kurtynę i poznajcie z bliska sportowców w najnowszym odcinku z najbardziej utytułowanego zespołu wyścigowego MTB w historii.

 

 

 

 

"Co to był za wyścig! Czułem się bardzo mocny przez cały wyścig. Mój błąd, który, odebrał mi szansę na zwycięstwo, ale jestem dumny z tego, co dziś osiągnąłem. To była lekcja samouczenia: nigdy nie poddawaj się aż do mety!".

Nino Schurter
9x Mistzr Świata ,Lider Pucharu Świata 2022
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 


 

 

 


 

 

"W zeszłym roku w Nove Mesto walczyłem z całych sił, ale zerwany na starcie łańcuch przekreślił moje nadzieje na dobry wynik. W tym roku wreszcie pokazałem, na co mnie stać, a ciężka praca została nagrodzona moim najlepszym wynikiem w historii Pucharu Świata. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim  za wiarę we mnie".

Andri Frischknecht
SCOTT-SRAM MTB Racing

 


 

SCOTT Spark RC - Najszybszy rower minionego weekendu
Dzięki wspaniałym występom w kategorii Elita, weekend Pucharu Świata w Nove Mesto przeszedł do historii. Choć niektórzy z tych zawodników różnią się od siebie, mają jedną wspólną cechę - SCOTT Spark RC, który po raz kolejny udowodnił, że jest prawdopodobnie najszybszym rowerem MTB.

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter