Opublikowano: 2022-05-28 07:39:49

SCOTT uruchamia SCOTT Travel

SCOTT Sports uruchamia SCOTT Travel

Wprowadzając na rynek SCOTT Travel, SCOTT łączy ekskluzywne wyprawy sportowe z prawdziwymi doświadczeniami związanymi z marką, aby zapewnić unikalną ofertę dla fanów i sympatyków marki.

Givisiez, Szwajcaria, 23 Maja 2022. SCOTT Sports ogłasza dziś rozpoczęcie nowej działalności turystycznej SCOTT Travel. Dzięki nowej platformie turystycznej scott-sports.com/travel SCOTT oferuje swoim fanom możliwość zarezerwowania wyjątkowych i niezapomnianych wyjazdów w ekskluzywnych miejscach - od dziś platforma i oferowane na niej wyjazdy są dostępne dla rowerzystów, a w przyszłości pojawią się również oferty dla entuzjastów sportów zimowych i biegaczy trailowych. SCOTT Travel powstało we współpracy z Globetrotter Travel Service AG i związanymi z nią touroperatorami, jak również z ośrodkami testowymi SCOTT i wieloletnimi partnerami marki.

 

Poznaj SCOTT Travel

 


 

 

 

"Dzięki SCOTT Travel łączymy naszych konsumentów z marką i stwarzamy możliwości doświadczenia rzeczy, które nasi fani znają tylko z projektów storytellingowych, takich jak Chasing Trail, Trail E-Xplorer, The Escape czy Freedom To Explore,"mówi Reto Aeschbacher, CMO of SCOTT.

 

 

 

"Aktywność na świeżym powietrzu, podróże i ekskluzywne doświadczenia zajmują wysokie miejsce w kalendarzu naszych klientów, co widać zarówno w przypadku sportów letnich, jak i zimowych. Doświadczenia związane z marką zawsze były ważnym filarem naszej strategii marketingowej. SCOTT Travel oferuje niesamowite możliwości zwiększenia więzi i zaangażowania z naszą marką, ale także w odniesieniu do naszej szerszej oferty produktowej, zarówno dla nowych, jak i obecnych fanów." Doświadczenia te będą oferowane w ekskluzywnych miejscach: Wyspy Zielonego Przylądka, Dolomity, Portugalia, Engadin, Aosta - to niewielki wybór spośród istniejących destynacji SCOTT Travel. 


 

Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę - SCOTT Travel oferuje wyjątkowe doświadczenia w ekskluzywnych miejscach.

 

 

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o wyprawy MTB z przewodnikiem po słynnych szlakach legendarnego Cape Epic w RPA, wycieczki we włoskiej Dolinie Aosty wokół Mont Blanc, czy indywidualne obozy rowerowe i surfingowe na północy Portugalii, oferta SCOTT Travel jest tak różnorodna, jak egzotyczna. Jednak jedna rzecz pozostaje niezmienna: "Chodzi o to, aby zaoferować lokalne akcenty w miejscach docelowych i cieszyć się wspaniałymi chwilami w towarzystwie ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dzięki tej nowej platformie z pewnością uda nam się stworzyć wyjątkowe doświadczenia związane z marką - jest to dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej" - wyjaśnia Aeschbacher.

Wszystkie wycieczki zostały zorganizowane we współpracy z ambasadorami lub lokalnymi ekspertami SCOTT, aby zaoferować najwyższej klasy doświadczenia w najlepszych miejscach na świecie. Legenda rowerów Thomas Frischknecht, menedżer zespołu mistrza olimpijskiego Nino Schurtera w SCOTT-SRAM MTB Racing Team, podczas trzydniowej wycieczki na początku września zapozna rowerzystów górskich z ukrytymi szlakami Engadyny, jednego z najbardziej zachwycających regionów Szwajcarii.

W ramach oferty SCOTT Travel można wybrać trzy różne kategorie: Trail, Explore i Performance. W każdej z tych trzech kategorii rowerzyści szosowi, górscy lub miłośnicy jazdy po szutrze mogą zarezerwować różne pakiety, zarówno w Europie, jak i w egzotycznych miejscach. Każdy pakiet obejmuje możliwość przetestowania lub wypożyczenia rowerów i sprzętu SCOTT.

SCOTT Travel współpracuje obecnie z 12 partnerami turystycznymi: "W najbliższej przyszłości chcemy rozszerzyć ofertę SCOTT Travel, zarówno jeśli chodzi o destynacje, jak i dyscypliny", dodaje Aeschbacher. "Od dziesięcioleci wiele destynacji i ośrodków testowych na całym świecie współpracuje ze SCOTT - to doskonała sieć, dzięki której będziemy mogli dalej poszerzać naszą ofertę".


Oto przedsmak tego, czego można się spodziewać po naszej wycieczce z w Aoście we Włoszech:

O SCOTT Travel
SCOTT Travel to przedłużenie naszej misji we wszystkim, co robimy - dostarczanie pasjonatom sportu wyjątkowych i niezapomnianych przeżyć, czy to na szlakach, drogach, czy szutrach. Każde z naszych doświadczeń jest opracowywane wspólnie z lokalnymi ekspertami SCOTT i osobami znającymi branżę, dzięki czemu zapewniamy wyjątkowe przeżycia w najlepszych miejscach na świecie. Wszystko, od starannie dobranego zakwaterowania i wyżywienia po indywidualnie opracowane programy i trasy - wszystko z gwarancją lokalnych akcentów. Bądź częścią społeczności SCOTT i odkryj, jak możesz pójść dalej.Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter