Opublikowano: 2022-05-30 08:42:45

Przedstawiamy kolekcję 2022 TUNED Gravel!

Kolekcja 2022 Tuned Gravel

Kolekcja SCOTT Tuned Gravel jest najnowszym dodatkiem do wysokiej klasy linii rowerów, odzieży i sprzętu SCOTT Tuned. Wykorzystaliśmy naszą rozległą wiedzę z profesjonalnej bazy rowerów górskich, aby stworzyć naszą najbardziej innowacyjną i najwyższej jakości kolekcję gravelową.

Givisiez, Szwajcaria. Maj 2022.
W SCOTT staramy się tworzyć najnowocześniejsze produkty, wykorzystując najnowsze dostępne technologie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w wielu segmentach sportów outdoorowych, zespoły inżynierów i projektantów SCOTT są w stanie spojrzeć poza to, co jest potrzebne dzisiaj i opracować produkty, które jutro pozwolą ludziom stanąć na podium. Dlatego kolekcja 2022 Tuned jest wynikiem rozległej wiedzy SCOTT i prawdziwym pokazem innowacji i designu.

Kolekcja Tuned, używana przez elitarnych sportowców i ambasadorów w wielu dyscyplinach oraz fanów SCOTT na całym świecie, umacnia tożsamość marki SCOTT w najwyższych sferach sportu. Kolekcja Tuned jest głęboko zakorzeniona w profesjonalnych wyścigach, ponieważ była obecna na trasach Pucharu Świata i w Enduro World Series przez zespoły wyścigowe SCOTT DH FACTORY DH i SCOTT SR Suntour Enduro. Jeśli ta kolekcja produktów jest wystarczająco dobra dla najlepszych zawodników na świecie, to jest ona wystarczająco dobra dla każdego rowerzysty.

W roku 2022 dostrzegliśmy potrzebę stworzenia wysokiej klasy produktów do jazdy po szutrze. Wprowadzając model SCOTT Addict Gravel zadbaliśmy o to, aby stworzyć odzież i sprzęt, które wytrzymają tyle samo, co nasz rower. Te produkty przeznaczone do jazdy po szutrze są wykonane z wytrzymałych, oddychających materiałów i dopasowane do jazdy. Odzież i osprzęt Tuned są najważniejszymi produktami w naszej ofercie Gravel.

 

Kolekcja Tuned Gravel
Zastosowaliśmy to samo podejście, które wykorzystujemy przy projektowaniu naszych rowerów, aby zapewnić rowerzystom kompletny zestaw. Rezultatem jest wysoce innowacyjna kolekcja Tuned Gravel, w której znalazły się szutrowe akcenty, takie jak nowy but Gravelowy. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją poniżej.

SCOTT GRAVEL TUNED KOSZULKA SCOTT GRAVEL TUNED SPODENKI
   

Koszulka z krótkim rękawem SCOTT Gravel Tuned jest wykonana z szybkoschnącego materiału o wysokim komforcie i posiada boczne panele z oddychającego materiału. Dzięki 3 tylnym kieszeniom i 2 dodatkowym kieszeniom bocznym, koszulka będzie idealna
do przechowywania wszystkich przekąsek. Dzięki melanżowej tkaninie oferuje idealną równowagę między stylem swobodnym a sportowym. 

sCD 309,90 zł

Dzięki krótkiej długości i mieszanemu, sportowemu i swobodnemu wyglądowi, spodenki SCOTT Gravel Tuned są idealne do jazdy na rowerze po szutrze. 4-kierunkowy stretch, odporna na ścieranie Cordura®, jak również regulowana talia oferują lepszą wydajność i zwiększony komfort. Elastyczna talia posiada nowy, znacznie bardziej precyzyjny system ściągania dla lepszego dopasowania na rowerze. 

sCD 399,90 zł

   
   
   
SCOTT GRAVEL TUNED BUTY  SCOTT GRAVEL TUNED SF RĘKAWICZKI
   

Nasz but dedykowany do jazdy po szutrze. Połączyliśmy to, co najlepsze z MTB i szosowego świata w bucie Gravel Tuned. Jest lekki, wytrzymały i oferuje wyjątkową przyczepność podczas chodzenia, którą zapewnia bieżnik podeszwy dostosowany do jazdy po żwirze i mieszanka gumy Sticki Rubber. Wyposażony w system BOA® Fit, but ten zapewnia komfort podczas każdej szutrowej przygody, o jakiej tylko zamarzysz! 

sCD 799,90 zł

Wyróżnij się z tłumu dzięki ekskluzywnym rękawicom SCOTT Gravel Tuned z krótkim palcem, które są obecnie ulubionymi rękawicami w tej linii pod względem dopasowania i funkcjonalności. Dzięki oddychającej siateczce elastycznej w tylnej części dłoni i technologii Elastic Interface Gravel, na pewno zachowasz chłód i wygodę podczas intensywnej jazdy. 

sCD 309.90 zł

 

sCD - sugerowana Cena Detaliczna


 

2022 Tuned - Rowery
Kolekcja 2022 Tuned Bike jest tak kompletna, jak to tylko możliwe i oferuje rower do każdego stylu jazdy. Od zupełnie nowych platform SCOTT, takich jak Spark 900, Addict Gravel i Patron eRIDE, po rowery do jazdy po szlakach, takie jak Genius, i modele DH, takie jak Gambler.

 

SCOTT Gravel Tuned, od stóp do głów w jego naturalnym środowisku.

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter