Opublikowano: 2022-10-22 16:39:14

SCOTT & Freeride World Tour ogłasza nowe partnerstwo!

SCOTT partnerem Freeride World Tour

SCOTT  ogłasza partnerstwo jako oficjalny dostawca gogli i ochrony ciała dla Freeride World Tour do 2025 roku.

Givisiez, Szwajcaria, 12 października 2022.  SCOTT wchodzi w sezon zimowy 2022-23 z ogłoszeniem nowego partnerstwa z Freeride World Tour. Jako jedna z najbardziej znanych marek w narciarstwie freeride i jeden z oryginalnych sponsorów Touru w latach 90-tych, SCOTT powraca jako oficjalny partner dla gogli i produktów bezpieczeństwa do 2025 roku.

Freeride World Tour  to bez wątpienia największe zawody freeride w narciarstwie, z wydarzeniami organizowanymi na całym świecie dla najlepszych i najbardziej ekscytujących narciarzy poza trasowych. W sezonie 2023 Freeride World Tour będzie gościł pięć przystanków światowej klasy zawodów freeride'owych w Kanadzie, Hiszpanii, Andorze, Austrii i Szwajcarii. Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w górach, SCOTT ma długie dziedzictwo w narciarstwie freeride'owym, w tym sponsorowanie oryginalnego wydarzenia Freeride World Tour - Verbier Xtreme w 1996 roku. W latach 2023-2025 SCOTT będzie wspierać organizację, wyposażając personel i riderów w gogle i ochrone ciała SCOTT.

 

"Jesteśmy dumni, że SCOTT po raz kolejny będzie sponsorował Freeride World Tour. Z długim dziedzictwem w freeride, SCOTT był jednym z pierwszych sponsorów i jesteśmy szczęśliwi, że ponownie jesteśmy na pokładzie z tym filarem społeczności freeride. Freeride World Tour jest idealną platformą do łączenia się i wspierania narciarzy i snowboardzistów z całego świata, którzy są również pasjonatami backcountry."

Reto Aeschbacher
CMO
SCOTT Sports

 

 


 

 

 

Jako oficjalny partner w zakresie gogli i bezpieczeństwa, SCOTT dostarczy gogle, kaski i ochraniacze pleców dla wszystkich pracowników , a także zawodników, zaprojektowane specjalnie do użytku w backcountry i ekstremalnych warunkach. Zapewniając najwyższy poziom ochrony podczas jazdy w górach, jest to znak zaufania i świadectwo jakości produktów SCOTT. Dodatkowo SCOTT wprowadzi na rynek limitowaną edycję gogli FWT przed rozpoczęciem sezonu w Kanadzie.

 

 

"Jestem absolutnie zachwycony, że mogę ponownie powitać SCOTT w rodzinie freeride'owej. SCOTT jest jedną z najbardziej ikonicznych marek w tym sporcie, był partnerem pierwszego Verbier Xtreme w 1996 roku. Firma po raz kolejny pomoże nam uczynić freeriding - prawdopodobnie - najbardziej porywającym sportem akcji na świecie."

Nicolas Hale-Woods
CEO
Freeride World Tour

 

 

 


 

 

SCOTT w nadchodzącym sezonie będą wspierać najlepszych zawodników na trasie. Carl Regner, zawodnik SCOTT, który w zeszłym sezonie zajął drugie miejsce, będzie jednym z tych, których trzeba będzie obserwować.

 

Freeride World Tour
FWT  Management SA, z siedzibą w Verbier - Szwajcaria, od 1996 roku organizuje światowej klasy wydarzenia sportowe w górskich kurortach i regionach. Założyciel Xtreme Verbier, kultowego wydarzenia w narciarstwie i snowboardzie freeride, w 2008 roku FWT Management SA, wprowadził to wydarzenie na rynek.

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter