Opublikowano: 2022-11-20 12:51:56

NOWE Bikepackingowe torby Syncros

Wolność to wszystko, czego pragną rowerzyści, gdy tylko wskoczą na swój rower. Nasza oferta toreb zawiera teraz kilka nowych produktów do bikepackingu, przeznaczonych dla rowerzystów, którzy szukają kolejnej przygody. Różne rozwiązania, aby zmieścić na rowerze wszystko, czego potrzebują do nieograniczonej podróży.

Givisiez, Szwajcaria. Przygody rowerowe to świetna zabawa, ale istnieje kilka kluczowych przygotowań, które mogą sprawić, że wycieczka będzie udana. Planowanie jest niezbędne, ale równie ważne jest pakowanie... A gdy nadchodzi czas na myślenie o pakowaniu, torby szybko stają się priorytetem. Na rok 2023 firma Syncros opracowała zupełnie nową gamę toreb bikepackingowych dla konsumentów o wielu opcjach pakowania i celach, z których każdy zależy od przygody!

Całkowicie nowa seria bikepacking firmy Syncros oferuje cztery różne rozwiązania: torby pod siodłowe, na kierownicę, na górną rurę ramy lub pod nią. Wszystkie z nich są wodoodporne i można je łatwo regulować, jeśli chodzi o montaż na rowerze.

Torby pod siodłowe i kierownicę zawierają suche worki, dzięki którym sprzęt użytkownika jest bezpieczny i odizolowany od wilgoci. Zewnętrzne paski z wieloma punktami mocowania oznaczają, że torby można łatwo zdjąć z punktów mocowania, które można pozostawić na rowerze, aby ułatwić montaż i demontaż. Kiedy więc nadejdzie czas, aby udać się do namiotu lub jakiegoś miejsca biwakowego, zdejmowanie toreb jest prostym i szybkim procesem.

Dwie torby pod ramę i na górną rurę ramy, to również "must-have" dla każdego rowerowego poszukiwacza przygód. Torbę na górnej rurze można łatwo zamocować na rowerze dzięki systemowi bezpośredniego montażu, a torba na ramę oferuje dwie oddzielne komory zapinane na zamek błyskawiczny, które zapewniają łatwy dostęp. Z tyłu można umieścić lampkę w specjalnym mocowaniu, aby zapewnić sobie bezpieczną jazdę.

Zdjęcia: ParkStudios

 

 

 

 

 

 ROZWIĄZANIE NA KAŻDĄ PRZYGODĘ

 

 

 

Dzięki czteropunktowemu mocowaniu i zaawansowanemu systemowi pakowania, siodło jest całkowicie gotowe na długi dzień w siodle. Łatwa w użyciu, wodoodporna, zawiera suchy worek do przechowywania całego sprzętu i mocowanie światła z tyłu dla bezpieczniejszej jazdy.

 

 

 

 

Torba na kierownicę sprawia, że Twój sprzęt i akcesoria są łatwo dostępne. Podobnie jak w przypadku torby pod siodłowej, oferujemy trzypunktowy system mocowania oraz wyjmowany suchy worek. Paski kompresyjne sprawiają, że montaż jest super łatwy.

 

 

 

 

Dzięki dwóm oddzielnym komorom zapinanym na zamek błyskawiczny, torba pod ramę jest idealnym narzędziem na długą wycieczkę rowerową. Oferujemy dwa różne rozmiary w zależności od wielkości ramy.

 

  

 

Torba na górną rurę oferuje system bezpośredniego montażu lub poprzez kilka pasków do zamocowania na ramę jaki otwory do prowadzenia przewodów. Łatwo do niej siegnąć podczas jazdy dzięki systemowi otwierania jedną ręką.

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter