Opublikowano: 2023-01-02 08:42:19

Dzień nowego roweru Kate Courtney

 

Dzień nowego roweru Kate Courtney

Święta Bożego Narodzenia przyszły wcześnie w tym roku dla Kate Courtney z SCOTT-SRAM, która otrzymała całkowicie nowy SCOTT Scale RC w specjalnym malowaniu Contessa. Gotowa na sezon 2023!

Givisiez, Szwajacaria 2022. NOWY Scale RC jest perfekcyjnym połączeniem sztywności, lekkości i 30-letniego doświadczenia w dziedzinie karbonu. Te cechy, zawarte w bezkompromisowej konstrukcji ramy, zdecydowanie przyspieszają Scale z każdym uderzeniem pedałów.
Kate miała sukcesy i dobre wyniki w przeszłości na poprzedniku Scale i zna zalety hardtaila, gdy potrzebna jest czysta prędkość i wydajność. Ta całkowicie nowa wersja Scale RC jest stworzona do dominacji na torach XC, co sprawia, że jest to właściwy wybór dla Kate Courtney z SCOTT-SRAM na sezon wyścigowy 2023!
Ta specjalna edycja roweru posiada nowe malowanie Contessa Signature , które przyciągają uwagę i sprawią, że niejedna głowa się odwróci. Unikalny kolor Contessa Scale RC łączy w sobie metaliczny lakier i surowe karbonowe wykończenie. Brokatowe wykończenie jest idealne dla naszej błyszczącej zawodniczki

Odkryj całkowicie nową Contessa Scale RC, zanurkuj w głąb szczegółowej specyfikacji i przechyl szalę z Kate Courtney z SCOTT-SRAM.

 

Scale ft. Kate Courtney - Zobacz

 

 

 

 


 

 

 

"Nowy SCOTT Scale jest po prostu szybki. To, czego brakuje mu w zawieszeniu, z nawiązką nadrabia byciem jednym z najlżejszych i najsztywniejszych rowerów na rynku - nie ma to jak wspinaczka na hardtailu. Byłam również pod wrażeniem zabawnego i czułego prowadzenia tego roweru na zjazdach. To doskonały wybór, który pozwoli Ci wyjść za drzwi i wjechać na górę w rekordowym czasie."

 

 

 


 

SCOTT Contessa Scale RC
Świeżo po wyjęciu z pudełka, ten Scale RC oddycha wyścigami. Wyposażony w taką samą geometrię, jak model Spark RC z pełnym zawieszeniem, oraz ten sam zaawansowany poziom integracji, rower ten równoważy wagę i sztywność w sposób godny naśladowania, czyniąc SCOTT Contessa Scale RC zwycięskim rowerem na cały sezon.

 

 

Kate Courtney, zawodniczka SCOTT-SRAM, połaczyła nowy model Contessa Scale RC z bardzo przemyslną konfiguracją, na którą składa się RockShox SID SL Ultimate, napęd SRAM XX1 Eagle AXS, szersze koła Syncros Silverton SL (30 mm) z włókna węglowego, zestaw Fraser iC SL oraz siodło Syncros Tofino. Mówiąc o rowerze z klasą, ten sprzęt spełnia wszystkie wymagania.

 

Specyfikacja:
Rama: SCOTT SCALE RC CARBON HMX SL CUSTOM
Widelec: ROCKSHOX SID SL ULTIMATE / RLC3 100MM BLACKBOX RACE DAY DAMPER
Manetka: SCOTT TWINLOC SUSPENSION SYSTEM 3 RIDE MODES
Kierownica: SYNCROS FRASER IC SL WC -20° / 90MM / 680MM
Sztyca: ROCKSHOX REVERB AXS 100MM, TITANIUM BOLTS
Siodło: SYNCROS TOFINO V-CONECEPT SL CUT OUT
Gripy: SYNCROS PRO CLIP-ON GRIP
Pedały: HT COMPONENTS M2T
Przerzutka: SRAM XX1 EAGLE AXS/ 12SPEED
Manetka: SRAM XX1 EAGLE AXS
Korbowód: SRAM XX1 EAGLE DUB POWER METER, 170MM/ 34T CHAINRING
Łańcuch: SRAM XX1 EAGLE CHAIN
Kaseta: SRAM XG-1299 EAGLE/ 10-50T
Hamulce: SRAM LEVEL ULTIMATE
Koła: SYNCROS SILVERTON SL2-30MM, 29"
Opony: MAXXIS ASPEN 29x2.40WT 170TPI EXO/TR

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter