Opublikowano: 2023-01-10 19:54:34

Q36.5 Pro Cycling Team - SCOTT oficjalnym dostawcą rowerów

SCOTT partnerem Q36.5 Pro Cycling Team

SCOTT ogłasza wieloletnią współpracę z Q36.5 Pro Cycling Team jako oficjalny dostawca rowerów.

Givisiez, Szwajcaria. 10 stycznia 2023. SCOTT ogłasza wieloletnią umowę sponsorską z Q36.5 Pro Cycling Team. Wiodąca marka kolarska wyposaży zespół w wysokiej klasy, sprawdzone w wyścigach rowery szosowe, a także w wysokiej klasy kaski i okulary.

Q36.5 Pro Cycling Team to pełen pasji i zapału profesjonalny zespół kolarski z siedzibą w Holandii, ścigający się na szwajcarskiej licencji. Zarządzana przez Douglasa Rydera, byłego menadżera Team Qhubeka, drużyna Q36.5 Pro Cycling Team podziela wartości SCOTT w zakresie innowacji i wydajności, jednocześnie wykorzystując swoich ludzi i platformę do wywierania wpływu społecznego. Dzięki tej współpracy, SCOTT będzie wspierać wizję zespołu, polegającą na dzieleniu się pozytywnym wpływem rowerów w świecie kolarstwa i poza nim.

"To zaszczyt wspierać Q36.5 Pro Cycling Team, młody, ekscytujący zespół z progresywnym i nowoczesnym podejściem do profesjonalnego kolarstwa. Mamy wiele wspólnych wartości z partnerami zespołu i wszyscy są zaangażowani w tę samą długoterminową wizję i ambicje. To ekscytujący czas dla profesjonalnego kolarstwa, a my chcemy wspierać Q36.5 Pro Cycling Team na ich drodze" - komentuje Pascal Ducrot, wiceprezes SCOTT Sports.

Partnerstwo oznacza powrót SCOTT do sponsorowania Pro Tour, a marka zobowiązuje się do wspierania wzrostu i rozwoju tej nowej drużyny i jej utalentowanych młodych zawodników. SCOTT będzie ściśle współpracował z całym zespołem, od konsultanta Vincenzo Nibalego do ekspertów ds. badań i rozwoju Q36.5 Pro Cycling Team, aby upewnić się, że kolarze używają najlepszych produktów, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

"Jesteśmy podekscytowani współpracą z SCOTT jako naszym partnerem w zakresie rowerów, kasków i okularów.. SCOTT to innowatorzy z bogatą historią w profesjonalnym kolarstwie, a to partnerstwo pomogło nam zabezpieczyć kolarzy, których mamy dzisiaj. Kiedy zawodnicy są zdecydowani dołączyć do nowego projektu ze względu na partnerstwo i sprzęt, wiesz, że masz świetne podstawy, z których możesz budować", komentuje Douglas Ryder, General Manager, Q36.5 Pro Cycling Team.

SCOTT jest wiodącą marką w produkcji rowerów szosowych, z wartościami innowacji, technologii i designu tworzącymi jedne z najszybszych rowerów szosowych na świecie. Q36.5 Pro Cycling Team w swojej pogoni za zwycięstwami będzie używać zupełnie nowych rowerów SCOTT Foil RC i SCOTT Plasma.

 

 

"To zaszczyt wspierać Q36.5 Pro Cycling Team, młody, ekscytujący zespół z progresywnym i nowoczesnym podejściem do profesjonalnego kolarstwa. Mamy wiele wspólnych wartości z partnerami zespołu i wszyscy jesteśmy zaangażowani w tę samą długoterminową wizję i ambicje."

Pascal Ducrot
Vice President
SCOTT Sports

 


 

 

"Jesteśmy podekscytowani projektem wieloletniej współpracą z SCOTT jako naszym partnerem w zakresie rowerów, kasków i okularów. SCOTT jest innowatorem z bogatą historią w profesjonalnym kolarstwie i to partnerstwo pomogło nam zabezpieczyć kolarzy, których mamy dzisiaj."

Douglas Ryder
General Manager
Q36.5 Pro Cycling Team

 


 

 

Syncros, część Grupy SCOTT, ogłosił również partnerstwo z Q36.5 Pro Cycling Team. Jako oficjalny dostawca komponentów rowerowych, w tym siodeł, kokpitów i sztyc podsiodłowych, kolarze będą polegać na technologii i doświadczeniu biomechanicznym firmy Syncros przez cały sezon wyścigowy. SRAM uzupełni skład drużyny jako dostawca komponentów napędowych i kół Zipp. Jest to znaczący sponsoring, który po raz kolejny pokazuje współpracę SCOTT i SRAM w drużynie Pro Tour.

"W SCOTT nieoceniona jest współpraca z kolarzami wielkiego kalibru, którzy używają naszych produktów w najtrudniejszych warunkach wyścigowych. Również dzięki naszej długotrwałej relacji z SRAM poprzez 20 lat SCOTT-SRAM MTB Racing, jesteśmy zachwyceni, że możemy teraz razem połączyć siły w tym ekscytującym zespole szosowym. To wspaniała okazja dla naszych dwóch marek, aby podzielić się kompetencjami i wspierać kolarzy w obu zespołach" - dodaje Pascal Ducrot, wiceprezes SCOTT Sports.

 

 


 


Q36.5 Pro Cycling Team liczy 24 kolarzy z 13 narodowości, wśród których są m.in. Polacy: Kamil Małecki i Szymon Sajnok , Szwajcar Filippo Colombo, Brytyjczyk Mark Donovan, Włoch Matteo Moschetti i Norweg Carl Fredrik Hagen. Drużyna rozpocznie swój sezon zawodniczy w Saudi Tour (30 stycznia) i Vuelta a la Comunitat Valenciana (1 lutego), gdzie kolarze zadebiutują na rowerach SCOTT Foil RC, kaskach SCOTT Cadence i Centric, okularach przeciwsłonecznych SCOTT oraz siodłach Syncros Tofino i Belcarra.
Dyrektorem sportowym zespołu jest Piotr Wadecki.Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter