Opublikowano: 2023-03-26 20:34:32

Nowy but SCOTT Supertrac Amphib

Nowy but SCOTT Supertrac Amphib

Przedstawiamy nowy wielofunkcyjny but Supertrac Amphib. Wyposażony w całkowicie nową cholewkę z doskonałym odprowadzaniem wody i ochroną dla tych mokrych biegów.

Givisiez, Szwajcaria. Marzec 2023. SCOTT jest znany ze swojej wiedzy na temat trakcji w każdym terenie, od technicznych szlaków na dużych wysokościach po ścieżki w pobliżu ulic. Bazując na dobrze znanej podeszwie Radial Traction z modelu Supertrac RC 2, który jest ulubionym modelem sportowców SCOTT, Supertrac Amphib został zaprojektowany specjalnie do użytku wielosportowego, gdy tylko masz kontakt z wodą. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyścigi z przeszkodami, biegi górskie, biegi na orientację.


 

 

 Trakcja radialna
Z powierzchnią do wgryzania się w podłoże dla lepszej trakcji i zewnętrzną powierzchnią, która jest odporna na przylepiane błoto. Wypustki podeszwy Radial Traction są w stanie obracać się po powierzchni, oferując jednocześnie niezrównaną trakcję w sferze 360 stopni, co skutkuje technicznym butem do biegania, który zapewnia solidne trzymanie stopy podczas skręcania i obracania się na mokrej śłiskiej nawierzchni. Oparty na dobrze znanym modelu Supertrac RC 2, Supertrac Amphib charakteryzuje się spadkiem pięta - palce 5 mm.

 

 

 

 Hybridowy wierzch
Cholewka charakteryzuje się solidną i bardzo wytrzymałą konstrukcją, która zapewnia ochronę przed kamieniami i zarośniętymi szlakami. Lekka, ale wytrzymała siateczka oferuje doskonały poziom odprowadzania wody, dzięki czemu but po zanurzeniu w wodzie będzie szybko odprowadzał wodę, co zapobiega pozostawaniu wilgoci. KPU umieszczone nad siatką dodaje jej ochrony i trwałości podczas biegów po trudnym terenie. Supertrac Amphib waży zaledwie 280g (męskie US 9).

 

 


 

Sesja zdjęciowa wykonana dla nas w Peak District w Wielkiej Brytanii, pokazuje buta w pełnej krasie. Jedno z najlepszych miejsc do biegania po górach, znane z niesławnego Kinder Scout, kultowe wzgórza Peak District to także trudne i mokre warunki, z grząskim terenem i przeprawami przez rzeki, które stanowią część prawie każdego treningu. Buty SCOTT Supertrac Amphib zostały wyjątkowo dobrze przyjęte przez zawodników SCOTT UK, jak również przez międzynarodowych sportowców trenujących na podobnym terenie i są idealnym butem do pokonywania kilometrów w dzikim terenie, w najbardziej zróżnicowanych warunkach.

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter