Opublikowano: 2023-04-23 21:51:33

Rower wart 10-krotnego Mistrza Świata

Rower wart 10-krotnego Mistrza Świata

Zdobywając swój 10 tytuł Mistrza Świata w 2022 roku, N1NO odbiera swojego Sparka RC Special Edition 2023 roku, rower warty Mistrza Świata.

Givisiez, Szwajcaria. W swojej karierze, która zdefiniowała ten sport, Nino ponownie udowadnia, że dominuje jak żaden inny zawodnik w historii kolarstwa górskiego. Z rekordową liczbą 33 zwycięstw w Pucharze Świata, tytułem Mistrza Olimpijskiego, Mistrza Europy, 7 tytułami Mistrza Świata, a teraz, swoim 10 tytułem Mistrza Świata Elite XCO, N1NO zasłużył na miano jednego z Największych Sportowców Wszech Czasów.

"La decima" to w świecie sportu coś niesamowitego i wybitnego. Valentino Rossi osiągnął 9 tytułów Mistrza Świata, Anne Caroline Chausson zdobyła 9 tytułów Mistrza Świata DH, a po zdobyciu 9 tytułów Ligi Mistrzów, Real Madryt potrzebował 12 lat, aby zdobyć dziesiąte Mistrzostwo. Ten 10 tytuł Mistrza Świata zdecydowanie czyni N1NO nieśmiertelnym.

Tor Les Gets XCO, na którym zdobył 10. tytuł, zawsze będzie miał szczególne znaczenie dla Nino Schurtera. Jako miejsce jego pierwszego tytułu Mistrza Świata w 2004 roku jako Junior, 18 lat później, z niesamowitą karierą w międzyczasie, Nino zdobył swój 10 tytuł Mistrza Świata Elity w tym samym miejscu, po raz kolejny tworząc historię i przedłużając swoje panowanie jako najstarszy Mistrz Świata XCO wszech czasów.

Aby uczcić historyczne osiągnięcie N1NO, prezentujemy nową edycję specjalną N1NO Spark RC. Poznaj N1NO Spark RC Special Edition i zagłęb się w szczegółową specyfikację poniżej.

 

Zobacz Video

 

 

 

 

 


 

 

"Każdy z 10 tytułów mistrza świata jest dla mnie wyjątkowy, a wszystkie razem na tak pięknym rowerze sprawiają, że jestem niezwykle dumny. Ale tytuł mistrza świata zdobyty w domu w Lenzerheide w 2018 roku wciąż przebija wszystkie inne. Nie mogę się doczekać, aby ścigać się na nim po trasach Pucharu Świata."

Nino Schurter
10 x Mistrz Świata, Mistrz Europy i Mistrz Olimpijski.
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Nowy rower, Nowy kask  - N1NO


 

 

 

"To wzruszający moment, gdy myślę o 8 tytułach, w których byłem świadkiem. To zaszczyt móc zbudować tak specjalną edycję. Złoto zawsze było metalem bogów i kolorem sukcesu. Ta 10 Edycja Specjalna trafia w dziesiątkę".


Yanick Gyger
Yanick-the-Mechanic
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 

 


 

 

N1NO Schurter zdobywa swój 10. tytuł Mistrza Świata Elity w Les Gets w 2022 r.
Zdjęcia: Michal Cerveny

 

N1NO's SCOTT Spark RC
Dla 10-krotnego Mistrza Świata N1NO Schurtera, jego nowy Spark RC w unikalnym stylu World Champion Special Edition spełnia wszystkie wymagania! Jedne z najlepszych dostępnych części, dobrze wyważone z dbałością o szczegóły i gotowy dla Mistrza Świata sięgającego po chwałę w sezonie 2023!
Ten Spark RC jest wyposażony w bardzo specjalną konfigurację z całkowicie nowym napędem SRAM XX Eagle AXS, nowymi szerszymi kołami Syncros Silverton SL (30mm) z włókna węglowego, zestawem Fraser iC SL, a nawet lżejszą wersją siodła Tofino, która waży 50g.

 

Specyfikacja:
Rama: SCOTT SPARK RC CARBON HMX SL CUSTOM
Widelec: ROCKSHOX SID ULTIMATE, 120MM TRAVEL
Tylny amortyzator: ROCKSHOX  DELUXE NUDE
Manetka: SCOTT TWINLOC 2 TECHNOLOGY, 3 SUSPENSION MODES
Kierownica: SYNCROS FRASER IC SL WC / -40° / 80MM / 700MM
Sztyca: ROCKSHOX REVERB AXS 100MM, TITANIUM BOLTS
Siodło: SYNCROS TOFINO REGULAR SL CHANNEL
Gripy: SYNCROS SILICON
Pedały HT COMPONENTS M2 TITANIUM
Tylna przeżutka: SRAM XX SL EAGLE TRANSMISSION AXS/ 12SPEED
Manetka zmiany biegów: SRAM SL EC AXS CONTROLLER AXS
Mechanizm korbowy: SRAM XX SL EAGLE TRANSMISSION POWER METER, 170MM/ 38T CHAINRING
Łańcuch: SRAM XX SL EAGLE TRANSMISSION CHAIN
Kaseta: SRAM XX SL CS-1299 EAGLE TRANSMISSION / 10-52T
Hamulce: SRAM LEVEL ULTIMATE STEALTH 4 TŁOCZKOWE
Koła: SYNCROS SILVERTON SL 30MM
Opony: FRONT MAXXIS ASPEN 29x2.40WT 170TPI EXO/TR / REAR MAXXIS ASPEN ST 29x2.40WT 170TPI EXO/TR
Koszyk: TOPEAK FEZĀ CAGE
Komputer: GARMIN EDGE 840
Uszczelniacz opon: OKO MAGIC MILK HIGH FIBRE

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter