Opublikowano: 2023-04-23 22:26:25

SCOTT poszukuje ambasadorów biegania ulicznego!

SCOTT poszukuje Ambasadorów biegania, którzy będą promować nasze wyposażenie i sprzęt do biegów ulicznych i którzy wciąż chcą się rozwijać.

Nasz program został stworzony dla wszystkich biegaczy ulicznych - obojętnie czy startujesz na dystansie 5 km, czy właśnie szykujesz się do maratonu!

SCOTT szuka kandydatek i kandydatów, którzy biegają w lokalnych klubach, aktywnie działają na rzecz swojej biegowej społeczności i uczestniczą w organizacji wydarzeń i imprez biegowych.

Wybrani przez nas Ambasadorzy będą mogli korzystać z naszej odzieży i butów biegowych żeby jeszcze bardziej motywować się do wyjścia z domu, do treningu i do realizacji swoich biegowych celów.

Wraz z rolą Ambasadora tworzy się też szansa na aktywne kreowanie Twojej biegowej rzeczywistości i skuteczne docieranie do ludzi, którzy Cię otaczają, a wszystko to w najlepszym z możliwych zestawie SCOTT.

Wyposażymy Cię i ubierzemy od stóp do głów - tak abyś w pełni reprezentował/a markę SCOTT w Twojej okolicy. Rola, którą Ci powierzymy pozwoli Ci gromadzić wokół siebie ludzi myślących tak jak Ty, budować więzi i tworzyć społeczność z Ambasadorami z innych krajów.

Zachęcamy wszystkich ambitnych, pełnych pasji i motywacji potencjalnych Ambasadorów SCOTT do składania aplikacji!

Na zgłoszenia do naszego programu czekamy do 21 maja. Ambasadorzy zostaną powiadomieni o wyborze w czerwcu.

 

Zobacz Video

 

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter