Opublikowano: 2023-05-17 08:35:50

Świeże twarze dołączają do grona ambasadorów SCOTT Gravel

SCOTT wita Isabel King, Henna Paloosari, Gregory Thorne i innych w międzynarodowym zespole kolarzy gravelowych.

Givisiez, Szwajcaria. 10 Maja, 2023. SCOTT ogłasza nowy skład międzynarodowego zespołu Gravel. Długa lista nowych zawodników odzwierciedla dążenie marki do urozmaicenia reprezentacji.. Z silnym naciskiem na pokazanie alternatywnych punktów widzenia na kategorię, multidyscyplinarne (i wielosportowe) podejście, SCOTT oświadcza, że jest gotowy, aby wzmocnić swoją pozycję jako kluczowy gracz na scenie gravelowej.

Ci zawodnicy dołączą do gwiazdorskiego składu SCOTT, złożonego z jednych z największych zawodników w sporcie kolarskim. Będą oni nieść pochodnię gravel przez następne dwa lata i ściśle współpracować z marką, aby napędzać innowacje i rozwój produktów. Utalentowany zespół Gravel będzie jeździł na Addict Gravel Tuned.

"To ekscytujące, że możemy powitać tak różne charaktery i zobaczyć, jak ucieleśniają ducha gravela oraz etos i misję marki. To nie tylko świetni kolarze, ale także liderzy społeczności, aktywiści, a także wielkie siły kreatywne. Ich podpisanie bez wątpienia oznacza kolejny rozdział dla Gravel w SCOTT - komentuje Bárbara Rodrigues, Gravel Marketing Manager w SCOTT Sports.


 

 

Isabel King - Los Angeles, USA
@king_iz

 

Isabel King,lepiej znana jako Iz, ma imponującą historię z kolarstwem. Zaczęła jeździć w 2017 roku, w 2021 roku zrobiła swój pierwszy wyścig szutrowy, a w 2022 roku rywalizowała w Grand Prix Lifetime obok najszybszych zawodników w USA.

Iz nie jest obca ciężka praca jest zaangażowana w swoje rzemiosło i dąży do doskonałości, aby być najlepszą. Oprócz bycia totalnym badassem Iz jest również źródłem pozytywnych i dobrych wibracji, dzieląc się swoją historią w mediach społecznościowych.

Iz ponownie skupia się na wyścigach Lifetime Grand Prix w tym roku, jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć ją jeżdżącą na Addict Gravel Tuned w jej charakterystycznym pomarańczowym zestawie.

 

Zdjęcia: Alex Colorito

 


 

Henna Palosaari - Helsinki, Finlandia
@hennapalosaari

 

Henna opisuje siebie jako "amatorską poszukiwaczkę przygód, która jeździ na rowerze, jeździ na snowboardzie i surfuje z miłości do sportu i przyrody".

Można ją często spotkać mówiącą, że jej celem nie jest bycie profesjonalistką, bicie rekordów czy robienie najbardziej skandalicznych rzeczy, aby nazwać to przygodą. Czasami prosty akt wsiadania na rower i wyjście na lokalne podwórko stanowi mnóstwo nieskończonych możliwości do odkrycia i rzucenia sobie wyzwania.

Henna uwielbia łączyć swoją miłość do szutru z innymi sportami outdoorowymi, dzięki czemu idealnie pasuje do SCOTT i naszej multidyscyplinarnej filozofii. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani wspólnym odkrywaniem i jazdą w ciągu najbliższych kilku lat.

 

 

Zdjęcia: Richard Buchner


Gregory Thorne - Monachium, Niemcy
@pantone_gt

Greg jest australijczykiem, który zmienił się w Bawarczyka. Jest kreatywnym cudownym dzieckiem- projektuje, pracując w jednej z największych agencji projektowych na świecie. Jego korzenie w kolarstwie sięgają głęboko zarówno w świecie osobistym jak i zawodowym. Nie tylko jeździ (dużo), ale współpracował z głównymi markami w branży, aby stworzyć przełomowe i przyciągające wzrok rowery i odzież na przestrzeni lat.

Greg dołącza do rodziny SCOTT, koncentrując się na rozwoju i powrocie do ścigania się - a najlepszym sposobem na to jest zakurzenie płuc w jednych z największych długodystansowych wyścigów szutrowych w kalendarzu.

 

 

Zdjęcia: George Filser


 

César Villalba - Los Angeles, USA
@cesarvillalbajr

César jest projektantem z ponad 10-letnim doświadczeniem, który pracował dla największych marek w branży modowej. Swoją karierę zawodową łączy z pasją do sportu, nie tylko jako sportowiec, ale także jako szef designu w Mission Workshop i współzałożyciel After School Projects.

Cesara można spotkać jeżdżącego w Los Angeles na rowerze Addict Gravel Tuned.

 

 

Zdjęcia: Alex Colorito


 

Adam Blazevic - Melbourne, Australia
@adam.blazevic

Pochodzący z Melbourne w Australii Adam ma wieloletnie doświadczenie w wyścigach zarówno na szutrze jak i na szosie. W 2022 roku poświęcił swój sezon na pierwszą w historii serię UCI Gravel World Series, odnosząc wiele zwycięstw, stając na podium i zdobywając pozycję jednego z najlepszych zawodników w tej serii.

W 2023 roku będzie machał flagą SCOTT na najważniejszych wyścigach szutrowych, przygotowując się do osiągnięcia dobrego wyniku na Gravelowych Mistrzostwach Świata .

 

Zdjęcia: Adam Blazevic


 

Robin Gemperle - Argau, Szwajcaria
@robingemperle

Robin nie jest debiutantem w wyścigach rowerowych. Od najmłodszych lat brał udział w wyścigach XC, a następnie awansował do poziomu Pucharu Świata, jeżdżąc zarówno w szwajcarskich drużynach narodowych, jak i SCOTT-SRAM, zanim w wieku 20 lat opuścił profesjonalne wyścigi. Obecnie, w wieku 26 lat, Robin studiuje architekturę w Zurychu i skupia się na wyścigach przygodowych i ultra.

W tym roku zajął już pierwsze miejsce w Atlas Mountain Race, więc można śmiało powiedzieć, że jesteśmy podekscytowani tym, co Robin zrobi dalej.

 

 

Zdjęcia: Nils Laengner and Robin Gemperle


Roman Siromakha - Brooklyn, USA
@romanshotthis

Roman urodził się w Ukrainie, ale obecnie jego domem jest Brooklyn w Nowym Jorku. Jest profesjonalnym fotografem, rowerzystą, sportowcem i poszukiwaczem przygód.

Można go złapać jak sunie po ulicach i przecina wiele nowojorskich parków  na swoim Addict Gravel Tuned.

 

 

Zdjęcia: Roman Siromakha


Janosch Wintermantel - Girona, Hiszpania
@janosch.wintermantel

Związek Janoscha z firmą SCOTT sięga daleko wstecz. Pracując w firmie, Janosch zna i kocha rower Addict Gravel jak mało kto i jeździł nim w najbardziej niesamowitych miejscach na świecie.

Obecnie skupia się na organizowaniu jednych z najbardziej innowacyjnych imprez gravelowych w Europie i będzie kontynuował odkrywanie świata na rowerze, dzieląc się tym z nami wszystkimi, utrzymując nasz poziom FOMO na bardzo wysokim poziomie!

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Transcordilleras


 

SCOTT Addict Gravel Tuned
Ten rower zawiezie Cię tam, dokąd zmierzasz, bez względu na to, co przyniesie Ci szlak. Większa progresja, lepsza kontrola i więcej mocowań oznaczają, że ta gotowa na przygody maszyna jest Twoim biletem do wyjścia na zewnątrz.

Addict Gravel Tuned będzie widoczny na całym świecie, dosiadany przez najbardziej charyzmatyczne, ciężko pracujące i utalentowane dziewczyny i chłopaków.

 

Zdjęcia: Adam Blazevic

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter