Opublikowano: 2023-06-18 13:37:32

N1NO Spark RC - #34 Edycja Specjalna

Spark RC Edycja #34

Zdobycie 34 Pucharu Świata w klasie absolutnej i pobicie jednego z wielkich rekordów wymaga specjalnego roweru dla Największego Wszechczasów zawodnika, N1NO Schurtera. Poznaj najnowszego Spark RC - Edycja #34 już teraz.

Givisiez, Szwajcaria. W karierze, która zdefiniowała ten sport, Nino po raz kolejny udowadnia, że dominuje jak żaden inny zawodnik kolarstwa górskiego w historii. Z rekordową liczbą 10 tytułów mistrza świata XCO Elite, mistrza olimpijskiego, mistrza Europy, a teraz jego 34. zwycięstwo w Pucharze Świata XCO Elite, N1NO zdobył tytuł jednego z największych sportowców wszechczasów.

Wszystko zaczęło się w 2010 roku, kiedy młody zawodnik o imieniu Nino Schurter zdołał wygrać swój pierwszy Puchar Świata w Dalby Forest w Yorkshire. Epicki sprint przeciwko największemu kolarzowi górskiemu swoich czasów Julienowi Absalonowi przypieczętował zwycięstwo i początek nowej ery Pucharu Świata. 13 lat i 34 zwycięstwa w Pucharze Świata, jedno jest pewne, N1NO nie zwalnia tempa i jest tak głodny jak nigdy dotąd.

Przez lata widzieliśmy już wszystko: Kto nie pamięta pierwszego zwycięstwa w Nove Mesto, nr 5, w 2012 roku z lokalnym bohaterem Jaroslavem Kulhavym lub niezapomnianego niekończącego się sprintu do mety z Antonem Cooperem po zaciętej walce podczas pełnego wyścigu w 2018 roku, nr 28.

A potem jest Lenzerheide; boisko treningowe, tłum fanów, rodzina i przyjaciele - dom. Trasa Lenzerheide XCO, na której odniósł 34. zwycięstwo, zawsze będzie miała szczególne znaczenie dla Nino Schurtera, ponieważ wcześniej wygrał Puchary Świata nr 20 (2016) i nr 24 (2017), a także Mistrzostwa Świata w 2018 roku, z niesamowitą karierą w międzyczasie. Zdobycie tutaj swojego rekordowego 34. zwycięstwa w Pucharze Świata jest prawdziwą bajką .

Aby uczcić historyczne osiągnięcie N1NO, zaprezentowano nową edycję specjalną N1NO Spark RC #34. Zobacz N1NO Spark RC Special Edition i zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją.

 

Zobacz Video

 

 

 

Design
Rama Spark RC zawiera wszystkie jego zwycięstwa w Pucharze Świata, z datami rozmieszczonymi na ramie od wspornika siodła do kierownicy w porządku chronologicznym. Co więcej, odległości między poszczególnymi elementami odzwierciedlają czas między poszczególnymi zwycięstwami, przekazując poczucie rozpiętości czasowej i wciągając Cię w ich czar.
Podążaj za osią czasu, daj się wciągnąć i przeżyj szaloną podróż zwycięstw Nino w Pucharze Świata od samego początku - czysta magia.

 


 

 

Niespodzianka dla N1NO Schurter w Leogang
Zdjęcia: Michal Cerveny

 

N1NO SCOTT Spark RC #34
Dla 34-krotnego zwycięzcy Pucharu Świata Nino Schurtera, jego całkowicie nowy Spark RC w wyjątkowym, specjalnym designie świętuje wszystkie jego 34 zwycięstwa w Pucharze Świata! Jedne z najlepszych dostępnych części, dobrze wyważone z dbałością o szczegóły i gotowe do chwały w Pucharze Świata w Leogang!
Ten Spark RC jest wyposażony w bardzo specjalną konfigurację obejmującą całkowicie nowy układ napędowy SRAM XX Eagle AXS, nowe szersze koła z włókna węglowego Syncros Silverton 1.0s (30 mm), Kierownicę Fraser iC SL, a nawet lżejszą wersję siodła Tofino, która pozwala zaoszczędzić 50 g.

Zobacz szczegóły specyfikacji poniżej.

 

Rama: SCOTT SPARK RC CARBON HMX SL CUSTOM
Widelec: ROCKSHOX SID ULTIMATE, 120MM TRAVEL
Damper: ROCKSHOX  DELUXE NUDE
Manetka: SCOTT TWINLOC 2 TECHNOLOGY, 3 SUSPENSION MODES
Kierownica: SYNCROS FRASER IC SL WC / -40° / 80MM / 700MM
Sztyca: ROCKSHOX REVERB AXS 100MM, TITANIUM BOLTS
Siodło: SYNCROS TOFINO REGULAR SL CHANNEL
Gripy: SYNCROS SILICON
Pedały: HT COMPONENTS M2 TITANIUM
Tylna przerzutka: SRAM XX SL EAGLE TRANSMISSION AXS/ 12SPEED
Manetka przerzutki: SRAM SL EC AXS CONTROLLER AXS
Crank Set: SRAM XX SL EAGLE TRANSMISSION POWER METER, 170MM/ 38T CHAINRING
Łańcuch: SRAM XX SL EAGLE TRANSMISSION CHAIN
Kaseta: SRAM XX SL CS-1299 EAGLE TRANSMISSION / 10-52T
Brakes: SRAM LEVEL ULTIMATE STEALTH 4 PISTON
Koła: SYNCROS SILVERTON 1.0s
Opony: FRONT MAXXIS ASPEN 29x2.40WT 170TPI EXO/TR / REAR MAXXIS ASPEN ST 29x2.40WT 170TPI EXO/TR
Koszyk : TOPEAK FEZĀ CAGE
Komputer: GARMIN EDGE 840
Uszczelniacz do opon: OKO MAGIC MILK HIGH FIBRE

 

Pierwsze zwycięstwo w Dalby Forest 2010
Zdjęcia: Michal Cerveny

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter