Opublikowano: 2015-07-14 23:39:20

SCOTT przedstawia przyszłość Gravel - rower szosowy do jazdy poza szosą

Szuter to Enduro dla  roweru szosowego,  w ostatnim czasie jest to modne z wielu dobrych powodów! Poznaj  2016 Addict Gravel Disc.

Zjazd rowerem szosowym z trasy da nam nową nieznaną przyjemność. Drogi szutrowe praktycznie są wszędzie, jazda po szutrze może być Twoim nowym wyzwaniem. Nasza nowość na 2016 rok SCOTT Addict Gravel Disc stworzony jest na podstawie dobrze nam znanych modeli z wielką historią,  z odrobiną żyłki offroadowej.


Nie ma wątpliwości, że jazda po żwirze rowerem szosowym staje się co raz bardziej modna  i poszukiwana przez użytkowników rowerów szosowych, dzięki takim rowerom jak Addict Gravel Disc nie jesteś już ograniczony. Nowa dziedzina kolarstwa staje się ważną kategorią na całym świecie. Dzięki lekkiej ramie wykonanej z włókna karbonowego HMF, hamulcom tarczowym i komponentom Shimano Ultegra. Addict Gravel jest gotowy na każde wyzwanie na każdej drodze, czy to podczas wyścigu czy kilku dniowej wycieczki. Waga ramy to tylko 990 gram, specjalnie zaprojektowana pod szersze opony i hamulce tarczowe oraz sztywne osie.

Kluczowe liczby:

 • Lekka karbonowa rama HMF  (990g)
 • Karbonowy widelec HMF  (400g)
 • Hamulce tarczowe
 • Sztywne osie
 • Wewnętrzne prowadzenie przewodów. Kompatybilny z Di2 i mechaniką.
 • Taperowana główka ramy  1 1/8" to 1 1/2" zintegrowane łożyska
 • PF86 suport do natychmiastowego przeniesienia mocy
 • Extra opony dla bezproblemowej jazdy w błotnistych warunkach
 • Wymienny hak przerzutki
 • Opcjonalna osłona łańcucha
 • Zdejmowana osłona łańcucha


Specyfikacja:
Shimano Ultegra Drivetrain 22 biegi, 50-34T, Syncros RR2.0 Anatomic 31.8mm kierownica, Syncros FL2.0 mostek, Syncros Carbon FL1.0 ECL 27.2mm sztyca pod siodłowa, Syncros FL2.0 siodło, Syncros RP2.0 zestaw koła z tarczą, Schwalbe G-One Fold 700x35C opony. Waga: 8.26kg


 

 

Addict Gravel Disc- czyste piękno. ZDJĘCIA: SCOTT / JH

Ściągnij  Addict Gravel Disc Media Kit ze wszystkimi informacjami, zdjęciami wysokiej rozdzielczości i pełną specyfikacją.

 Frischi i Superenduro B-Road Gravel Race

 


Gravel jest rowerem "en vogue" idealnym do wyścigów Superenduro. To wyścigowy rower szosowy do jazdy po szutrach. W czerwcu bieżącego roku świat zobaczył pierwszy w historii wyścig Superenduro B-Road w La Morra, jest to wyścig o bardzo dużym potencjale na przyszłość. Odbywa się on w jednym z najbardziej malowniczych miejsc. Zawodnicy mają do pokonania 108 km i 2000 m przewyższeń i tylko 33 km czystego ścigania. Część trasy wiodła po specjalnie wytyczonej trasie była to mieszanina chodnika i szutru, właśnie takie odcinki Gravel lubi najbardziej.

Thomas Frischknecht, Team-Manager SCOTT-Odlo MTB Racing,wziął udział w pierwszej edycji Superenduro B-Road. Trzykrotny Mistrz Świata i weteran wyścigów przełajowych był zachwycony wyścigiem i jego formatem.


 

 

Superenduro B-Road to kombinacja wyścigu przełajowego z Enduro. Thomas Frischknecht ścigał się na  nowym Addict CX, najlżejszym rowerze przełajowym na rynku.
ZDJĘCIA: Superenduro B-Road

 

 "W mojej 30 letniej karierze miałem przyjemność być na wielu wyścigach kolarskich na całym świecie. Po ostatnim tygodniu mogę powiedzieć , że ten należy zaliczyć do moich ulubionych wyścigów."

 

Thomas Frischknecht
Dawny Mistrz Świata  Cyclocross i Team Dyrektor
SCOTT-Odlo MTB Racing Team

 

 Więcej zdjęć dostępnych z Superenduro B- Road:
Superenduro B-Road La Morra

 

Zobacz video :

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.