Opublikowano: 2023-06-25 19:58:34

Sebastian Kienle DISCONTINUED #2: Challenge Roth Edycja

Sebastian Kienle DISCONTINUED rower #2

Seria DISCONTINUED Sebastiana Kienle zmierza do Challenge Roth, gdzie pojedzie i wystawi na aukcję specjalną edycję Plasma 6, zbierając fundusze na niemiecką organizację charytatywną dla dzieci Stiftung Bildung.

Givisiez, Szwajcaria. Challenge Roth zawsze będzie miało znaczenie dla Sebastiana Kienle, jako jego pierwszy wyścig długodystansowy, w którym pobił rekord poniżej 8 godzin. W ramach trwającej serii DISCONTINUED, oznaczającej jego ostatni sezon poprzez powrót do wyścigów bliskich jego sercu lub tych, o których zawsze marzył, Sebi powraca do Challenge Roth w ten weekend na swój ostatni wyścig w rodzinnych Niemczech.

Aby uczcić to kultowe zakończenie historycznej kariery, SCOTT, wraz ze sponsorami Sebastiana, prezentują serię limitowanych rowerów Plasma 6, aby uczcić ostatnie wyścigi Sebiego. Drugi rower, zaprezentowano dzisiaj, będzie użytkowany przez Sebiego podczas jego ostatniego Challenge Roth, a następnie zostanie zlicytowany przez Viprize w celu zebrania pieniędzy dla Stiftung Bildung, niemieckiej organizacji charytatywnej poprawiającej edukację dzieci. Zwycięzca będzie miał również okazję spotkać się z Sebim i osobiście odebrać od niego rower.

"Roth był moim pierwszym wyścigiem długodystansowym. Byłem pierwszym triathlonistą w historii, który przekroczył granicę 8 godzin za pierwszym podejściem. W tamtych czasach było to coś wyjątkowego. To także był początek mojej kariery. Roth jest prawdopodobnie najlepszym wyścigiem długodystansowym na świecie, jeśli chodzi o wrażenia. To będzie ostatni raz, kiedy wystartuję w wyścigu długodystansowym w mojej ojczyźnie" - komentuje Sebastian Kienle.


 

 

 

"Roth był moim pierwszym wyścigiem długodystansowym. Byłem pierwszym triathlonistą w historii, który przekroczył granicę 8 godzin za pierwszym razem. W tamtych czasach było to coś wyjątkowego. To także był początek mojej kariery. Roth jest prawdopodobnie najlepszym wyścigiem długodystansowym na świecie, jeśli chodzi o wrażenia. To będzie ostatni raz, kiedy wystartuję w wyścigu długodystansowym w moim rodzinnym kraju".

Sebastian Kienle
Legenda Triathlonu

 


 

 

O rowerze - DISCONTINUED #2: Challenge Roth Edycja
Dla "Challenge Roth Edition" Plasma 6, Sebastian Kienle współpracował z projektantami SCOTT nad bardzo unikalnym projektem, zawierającym odręczne napisy, namalowane na ramie SCOTT Plasma 6 i zestawie kół ZIPP. Napisy, które są autorstwa Sebiego z czasów, gdy był dzieckiem, mają silny związek z organizacją charytatywną bliską jego sercu: Stiftung Bildung. Mając trudności z nauką w szkole jako dziecko, Sebi ściśle wspiera inwestycje w edukację dzieci, które będą wspierane przez środki z licytowanego roweru.

"Stiftung Bildung" stara się poprawić edukację dzieci. Jako dziecko miałem szczęście mieć bardzo zmotywowanych nauczycieli i rodziców. Byłem bardzo energicznym dzieckiem, ale miałem wiele problemów z koncentracją. Dlatego też miałem wiele trudności z niektórymi przedmiotami. Później studiowałem fizykę. Ale nie każde dziecko ma takie szczęście. Myślę, że dzięki dobrej edukacji możemy wyleczyć prawie każdy inny problem. Ale to wymaga większych inwestycji.
 
Grafika na rowerze zawiera dyktando, mój ojciec próbował uczynić je dla mnie bardziej interesującym, pozwalając mi napisać coś o rowerach. I tak miałem chyba z 50 błędów w 25 słowach. Pamiętam, jakie to było trudne, bo czułem się, jakbym był głupi. Ale każde dziecko jest inne, dlatego potrzebujemy lepszego systemu edukacji, a lepszy system potrzebuje więcej pieniędzy!" mówi Sebastian Kienle.

 

 

 

 

Poznaj specyfikację roweru  #2 Challenge Roth:

Rama: SCOTT PLASMA 6 - DISCONTINUED SERIES #2
Napęd: SRAM RED AXS, 170mm Cranks, 50t, 10/33. Silica Custom Chain
Kokpit: Custom Design Cockpit (Zwycięzca otrzyma standardowy kokpit Syncros TRI)
Sztyca: Syncros Carbon Seatpost
Siodło: Syncros Belcarra Tri
Koła: ZIPP Super9 & 858, Tubeless
Opony: Schwalbe PRO ONE TT
Pedały: Speedplay Zero Aero


 

Jak wziąć udział - Loteria VIPrize: Wygraj niestandardowy SCOTT Plasma 6 i spotkaj się z Sebastianem Kienle!
Loteria będzie prowadzona przez globalną platformę VIPrize i oferuje możliwość zakupu wejściówek do głównej loterii, a także wygrania wyjątkowych nagród Sebastiana Kienle.

Główną nagrodą w loterii jest limitowana edycja roweru SCOTT Plasma 6 w jedynej w swoim rodzaju kolorystyce DISCONTINUED i możliwość odebrania go osobiście od samego Sebastiana Kienle. Najlepsze jest to, że każda darowizna wspiera organizację Stiftung Bildung.


 

Czym jest Stiftung Bildung


Wizją "Stiftung Bildung" ("Fundacji na rzecz Edukacji") jest promowanie najlepszej możliwej edukacji dla dzieci i młodzieży. Celem jest poprawa warunków towarzyszących edukacji dzieci i młodzieży w przedszkolach i szkołach w Niemczech oraz wzmocnienie ogólnokrajowego zaangażowania w edukację. Fundacja współpracuje z siecią zaangażowanych rodziców, dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców i osób zaangażowanych w edukację.

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter