Opublikowano: 2023-07-23 13:52:00

Całkowicie NOWE koła Capital SL

SYSTEM DLA PRĘDKOŚCI

17 lipca wprowadzamy na rynek nasze całkowicie nowe koła Capital SL. Każdy element nowych kół Capital SL został zaprojektowany tak, aby funkcjonować jako System dla prędkości. Jednoczęściowa konstrukcja z włókna węglowego zapewnia lżejsze, mocniejsze i bardziej responsywne wyczucie, które sprawi, że będziesz szybszy zarówno na szosie, jak i na szutrze. Szybsze przyspieszanie, szybsze pokonywanie zakrętów, lepsze prowadzenie i nierealne osiągi Aero są osiągane, masa ledwo przekraczająca 1170 g dla Capital SL i 1290 g dla Capital SL Aero

 

KLUCZOWE CECHY
- Osiągi aerodynamiczne - 7% mniejsze opory aerodynamiczne
- Szybsze przyspieszanie - 20% mniejsza bezwładność obrotowa w porównaniu z konkurencją
- Szybsze pokonywanie zakrętów i lepsze prowadzenie
- Technologia Hookless
- Głębokość obręczy: 40 mm (Capital SL), 60 mm (Capital SL Aero)
- Waga: 1170 g (Capital SL), 1290 g (Capital SL Aero)

 

Pod koniec czerwca w siedzibie SCOTT w Givisiez odbyła się udana premiera dla mediów, podczas której około 10 dziennikarzy z najbardziej znanych mediów rowerowych jeździło na nowych kołach Capital SL na rowerach SCOTT Foil RC i Addict RC.

 

 

 

 

 TEAM DSM-FIRMENICH

Z dumą ogłaszamy, że rozszerzamy naszą współpracę z Team dsm-firmenich, dostarczając od 18 lipca nowe koła Capital SL do prób czasowych. Drużyna będzie jeździć na nowych kołach podczas jedynej próby czasowej na Tour de France z niestandardową konfiguracją SYNCROS, w tym unikalnym kołem Syncros Capital Disc w połączeniu z przednim kołem Capital SL Aero 60 mm..

 


 

 

 

 

 


 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter