Opublikowano: 2023-08-06 12:30:45

"Moments" z Ashleigh Gentle - Życie profesjonalnej triathlonistki

ZOBACZ TERAZ : Moments z Ashleigh Gentle

W nowym filmie SCOTT spotyka się z gwiazdą triathlonu Ashleigh Gentle w domu w Australii, aby porozmawiać o jej triathlonowej podróży.

Givisiez, Szwajcaria, Sierpień 2023. Powiedzieć, że Ashleigh Gentle odniosła sukces w WOM w 2022 roku, byłoby niedopowiedzeniem. Dwa zwycięstwa i ukończenie sezonu jako kobieta nr 1 na świecie w triathlonie, a wszystko to w jej pierwszym roku rywalizacji na średnich dystansach, to imponujący wyczyn. Przed zbliżającym się PTO US Open, gdzie Ashleigh Gentle będzie bronić swojego tytułu przed najlepszymi triathlonistami na świecie, SCOTT publikuje nowy film "Moments", w którym zagląda za kulisy, pytając, co ją napędza?

W jej domu w Brisbane, odsuwamy kurtynę, aby zobaczyć lokalne drogi treningowe Ashleigh, szlaki i basen, i dotrzeć do sedna napędu supergwiazdy triathlonu. Ashleigh uprawia sport od najmłodszych lat. Dwukrotna olimpijka, Australijka przeszła od sportów drużynowych i biegania jako dziecko do chęci trenowania z triathlonistami na rowerze. A reszta? Historia, jak to mówią.

"Moments" jest już dostępny do obejrzenia pod poniższym linkiem:

 

Zobacz Video

 

 

 

Zdjęcia: Korupt Vision


 

 

 

"Zacząłam trenować bieganie z drużyną triathlonową i chyba czułam się trochę nie na miejscu i byłam trochę zazdrosna, że nie uprawiam dwóch innych sportów...". Od tamtej pory jestem uzależniona!".


Ashleigh Gentle
2x PTO Winner

 

 


 

Dorastając na Gold Coast w Queensland w Australii, Ashleigh rozpoczęła swoją sportową karierę grając w siatkówkę. Ale wszystko tak naprawdę zaczęło się od biegania. Kiedy rozpoczęła treningi w klubie triathlonowym, wkrótce zaczęła pływać i jeździć na rowerze. W wieku 14 lat Ashleigh wzięła udział w swoim pierwszym triathlonie. Od tego czasu jest uzależniona.

Ashleigh ma bogatą historię startów w triathlonie na dystansie olimpijskim. 2-krotna olimpijka z Australii, przeszła na dłuższy dystand w 2022 roku, a podróż od tego czasu była niesamowitą przejażdżką. Niezależna Australijka uwielbia mieć możliwość wyboru własnego programu, własnego harmonogramu i ma niesamowite źródło porad w swoim mężu Joshu. Wyniki pokazały: Ashleigh zakończyła swój pierwszy sezon na dłuższym dystansie jako kobieta nr 1 na świecie w triathlonie.

"Czuję, że mam szczęście robić to, co kocham w mojej pracy" - komentuje Ashleigh Gentle. W SCOTT również mamy szczęście, że Ashleigh jest w naszym programie i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie sezon 2023!

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter