Opublikowano: 2023-08-09 08:39:56

Kate Courtney Edycja Specjalna na Mistrzostwa Świata WBR Spark RC

Kate Courtney WBR X Worlds Spark RC

Kate Courtney łączy siły z World Bicycle Relief na Mistrzostwa Świata MTB 2023, aby wspierać kobiety w kolarstwie dzięki wyjątkowej edycji Spark RC WBR. Poznaj rower poniżej!

Glentress Forest, Szkocja. Nadszedł czas Mistrzostw Świata. Najlepsi sportowcy na świecie spotykają się w Szkocji, w tym Kate Courtney ze SCOTT-SRAM, która reprezentuje flagę USA na szkockim torze. Po wygraniu Mistrzostw Świata w 2018 roku, Kate wnosi doświadczenie potrzebne do wielkiego hitu!

W tej edycji Mistrzostw Świata 2023 Kate pojedzie na wyjątkowym Sparku RC stworzonym we współpracy z World Bicycle Relief specjalnie na to wydarzenie.  Każdego roku World Bicycle Relief pomaga mobilizować ludzi poprzez Power of Bicycles. W tym roku celem kampanii jest zainspirowanie większej liczby kobiet i dziewcząt do jazdy na rowerze poprzez podkreślenie kobiet, które przełamują bariery, ustanawiają nowe rekordy i burzą szklane sufity w świecie kolarstwa. A kto lepiej niż zawodniczka SCOTT-SRAM Kate Courtney może mówić o tym projekcie i go promować?

Ideą stojącą za specjalną edycją Spark RC było stworzenie projektu, który wzmacnia pozycję kobiet i dziewcząt. Zespół projektowy SCOTT rozpoczął od słów Kate "Lift as you Climb" i współpracował z nią przy tworzeniu tego wyjątkowego roweru. Grafika przedstawia góry wzdłuż ramy, co jest ukłonem w stronę jej inspirujących i motywujących słów, a drobne detale sprawiają, że rower błyszczy i lśni. Zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć!

A najlepsze jest to, że jedna szczęśliwa osoba może wygrać ten jedyny w swoim rodzaju rower! Dzięki partnerstwu SCOTT z World Bicycle Relief stworzono replikę roweru, na którym Kate pojedzie na Mistrzostwach Świata MTB w 2023 roku. Tę replikę roweru można wygrać, a wszystkie darowizny zostaną przekazane na rzecz World Bicycle Relief, aby umożliwić kobietom i dziewczętom na całym świecie poznanie mocy rowerów.

Poznaj tę specjalną edycję Spark RC i zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją roweru poniżej.

 

 

 


 

 

 

"Dla mnie i dla wielu kobiet na całym świecie rowery to wolność. Dzięki swoim niesamowitym programom WBR przekazuje rowery w ręce kobiet i dziewcząt na obszarach wiejskich, dla których mogą one stanowić nie tylko środek transportu , ale także zalążek transformacji kulturowej. Jestem dumna, że mogę należeć do potężnej grupy sportsmenek wspierających ten projekt i pomagających WBR osiągnąć liczbę 1 miliona rozdanych rowerów do 2025 roku".

Kate Courtney
SCOTT-SRAM MTB Racing

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Rower - SCOTT Contessa Spark RC X WBR
Dla Kate Courtney z SCOTT-SRAM, jej rower wyścigowy na Mistrzostwa Świata jest wyposażony w bardzo specjalną konfigurację obejmującą całkowicie nowy RockShox SID Ultimate, całkowicie nowy napęd SRAM XX T-Type Eagle AXS, koła karbonowe Syncros Silverton SL, zestaw Fraser iC SL i siodło Tofino. Ten rower spełnia wszystkie wymagania

Specyfikacja:
Rama: SCOTT SPARK RC CARBON HMX SL CUSTOM
Widelec: ROCKSHOX SID ULTIMATE 3P, RACE DAY DAMPER 3 MODE, 120MM TRAVEL, 44 MM OFFSET
Damper: ROCKSHOX SIDLUXE 3P TRUNNION, C30 COMPRESSION TUNE
Manetka: SCOTT TWINLOC 2 TECHNOLOGY, 3 SUSPENSION MODES
Kierownica: SYNCROS FRASER IC SL WC -20° / 90MM / 680MM
Sztyca: ROCKSHOX REVERB AXS 100MM, TITANIUM BOLTS
Siodło: SYNCROS TOFINO V-CONCEPT SL CUT OUT
Gripy: SYNCROS SILIKON
Pedały: HT COMPONENTS M2T
Tylne przerzutka: SRAM XX SL EAGLE TRANSMISSION AXS / 12SPEED
Manetka: SRAM CONTROLLER AXS
Suport: SRAM XX SL EAGLE TRANSMISSION POWER METER, 170MM/ 32T CHAINRING
Łańcuch: SRAM XX SL EAGLE TRANSMISSION CHAIN
Kaseta: SRAM XX SL CS-1299 EAGLE TRANSMISSION / 10-52T
Hamulce: SRAM LEVEL ULTIMATE STEALTH 4 PISTON
Koła: SYNCROS SILVERTON SL2-30MM, 29"
Opony: MAXXIS ASPEN 29x2,40TW MAXXSPEED 170 TPI

 


Loteria VIPrize : Wygraj Spark RC

Loteria będzie prowadzona przez globalną platformę VIPrize i oferuje możliwość zakupu losów na główną loterię.

Główną nagrodą w loterii jest replika specjalnej edycji SCOTT Spark RC World Championship Kate Courtney, w unikalnym projekcie World Bicycle Relief. Tylko dwie ramy tego modelu zostały kiedykolwiek wyprodukowane, jedna z nich jeździ Kate, a jedna jest dostępna do wygrania, co czyni ją jedyną w swoim rodzaju.

Każdy udział w loterii wspiera organizację World Bicycle Relief, organizację non-profit, która mobilizuje ludzi poprzez moc rowerów. Dzięki rowerom Buffalo od World Bicycle Relief ludzie mogą uwolnić swój potencjał i stworzyć lepszą przyszłość dla siebie, swoich rodzin i całej społeczności.

World Bicycle Relief Fundraiser

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter